Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Mozda ova tema negdje i postoji ali eto...ne nadjoh ju.(a nisam se mnogo ni trudila,psssttt...) wink

Moja inspiracija za ovo je upravo zemljotres cry

Imate li strah od necega ili nekoga? Mozda fobiju?
Cekajte, idem i ja!!!
Naravno od "BOLESTI" - bolestan covek ima samo jednu zelju da bude zdrav a kada si zdrav mozes sve Smile

Znaci plasim se Bolesti a ima ih raznih od hendikepiranih, slogiranih,
slepih , da ne nabrajam.

Nicega osim BOLESTI roll
Pa ja nesto slicno. Iskakao sam sa padobranom, pentrao se po planinanama i stenama, volim ekstremno da skijam, ronio sa bocom i bez nje, volim avanturu, probao mnogo toga ekstremnog, ali jedina stvar koje se zapravo plasim jeste medicinsko osoblje. Nesmem da odem kod lekara ni kad sam zestoko bolestan. Kad me zaboli zub i nateraju me da odem kod zubara u trenutku kad bolovi postanu nesnosni, sednem na zubarsku stolicu, sav utrnem odma bolovi prestanu i ja odma bezim napolje. Unhappy
Moj najveći strah je da se na ovom forumu idiotske teme umnožavaju geometrijskom progresijom...
lollollol
Bolesti se bojimo svi i to je normalno ali ja se plasim i groma evil i ovog ebenog potresa Unhappy

Cika BRODEEeee...covjek obicno grijesi u odluci ali umjesto da se uhvati u kostac sa strahom on od njega bjezi...pa ti vidi :D
Cekajte, idem i ja!!!
Osim bolesti, ne daj boze,
plasim se gmizavaca i gadim se od miseva... wink
Strah od gubitka vere i nade... i strah od samoće.
Плашим се Бога на небу и промаје на земљи wink
Plashim se jedne vuchice u svojoj glavi. Kad ona preuzme dirigentsku palicu, nastaje dar-mar. Posle ja moram da se smaram objashnjavajuci ljudima kako to nisam bila ja. Zajebava me, shta cu...ne mogu si prepoloviti glavu... roll
Strah od gubitka vere i nade... i strah od samoće.

Sve si rekla draga stormy, ni ja ne bih to bolje!Takodje!
Mozda ova tema negdje i postoji ali eto...ne nadjoh ju.(a nisam se mnogo ni trudila,psssttt...) wink

Moja inspiracija za ovo je upravo zemljotres cry

Imate li strah od necega ili nekoga? Mozda fobiju?

ni ja, baš, ne volEm kad ljulja...........................Smile))
Kao mala, bojala sam se mraka i horor filmova... shock
Sestra me je uvek zezala, traume su ostale i danas. Ponekad kad ostanem sama u stanu, secanje se vrati, ali se isto tako brzo i priberem. winkTongue

Ovako josh nisam otkrila cega se bojim. roll Izuzimajuci bolesti...
Sebi delujem prilicno neustrashivo... Tongue
Imam strah od mojih crnih misli kada pripremam sebe za najgori scenario života lollollol
Koristim tehniku pesimistički-optimista, te pripremivši se za sve fooj, sve što je od toga drugačije raduje me kao malo dete... :D

p.s. mraka, horor-filmova i idiota u životu i dalje se bojim, niKe tehnike ne pomažu roll
od zabluda... izigranog poverenja...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:02 pm.