Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ines kaže...

plašim se ovih što samo znaju da kažu ne dam a traže sve i svašta

300 evra na zajam nije sve i svašta......
Nisam savršen ali ne nerviram okolinu!!!
Ja volim ljude,ali ne i svakoga.Ja opraštam puno, ali ne i sve.Ja zaboravljam brzo,ali ne i uvek.Onaj koga volim,taj to zna.Onaj s kim ne želim da se družim, to oseti.Za prave prijatelje ići ću kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.
Ja se plasim da mi prerano ne padne... Da kucnem u drvo, nije se jos desilo...
Stojan_Savić kaže...

300 evra na zajam nije sve i svašta......

NE DAM
Svrsimir II kaže...

Ja se plasim da mi prerano ne padne... Da kucnem u drvo, nije se jos desilo...

uvek postoji prvi put lol
ines kaže...

NE DAM

A i da imaš odake ti......ma znam....sve znam....
Ja volim ljude,ali ne i svakoga.Ja opraštam puno, ali ne i sve.Ja zaboravljam brzo,ali ne i uvek.Onaj koga volim,taj to zna.Onaj s kim ne želim da se družim, to oseti.Za prave prijatelje ići ću kroz pakao,a neprijateljima ću rado pokazati put do tamo.
Imam stra' od ljudi koji nit smrde nit mirisu roll
Poslednja izmena Jul 11, 10:43 pm od Plavkica.
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
   lajkuje ovo
Plavkica kaže...

Imam stra' od ljudi koji nit smrde nit mirisu roll

Ne čačkaj......ima da zasmrde najgrđe na svetu....
strah me od morskog
ines kaže...

strah me od morskog

Ponekad i mene plaše snovi......
Sanjam da spavam i ona dodje otkopca mi slic i onda vadi...

Primetim zilet i urlam iz sveg glasa, zelim da skocim ali ne slusaju me ruke, noge, slab sam, pijan, drogiran i samo urlaaaaaaam....

i onda se budim sam u znoju.

Idem putem jedem bonbonjeru, na te mislim zveknem u banderu! :*
zedlion kaže...

Sanjam da spavam i ona dodje otkopca mi slic i onda vadi...

Primetim zilet i urlam iz sveg glasa, zelim da skocim ali ne slusaju me ruke, noge, slab sam, pijan, drogiran i samo urlaaaaaaam....

i onda se budim sam u znoju.

i posle neka mi neko kaže da se ne traba plašiti morskog..uspeo je da istraumira zeda pod stare dane lol
lollollol
ines kaže...

i posle neka mi neko kaže da se ne traba plašiti morskog..uspeo je da istraumira zeda pod stare dane lol
lollollol

Morski ne koristi žilet....on sa sobom nosi tszviktzangle......
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:53 pm.