Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

ines kaže...

uglavnom da..evidento je da ima strah od mene..mada se ponekad malo zanese, pa moram da budem grublja..nisam ga nikada tukla (lažem jednom je dobio preko ledja kožnim kaišem, kada je pobego..ali sam to odbolovala žestoko, ja plačem u kući a on plaće iza kuće), mada su mi mnogi rekli da su oni kao rasa jako tvrdoglavi i da sila najbolje rešava to, ali nisam pristalica batina.
druge sluša tu i tamo ali ne voli kada mu se viče jer se kod mene sve rešava tihim glasom..zna kada tiho govorim da sam opasna lol
mislim da se malo poremetio od kako smo se preselili..uvek je bio posesivan po pitanju hrane ali ne prema meni..on jede a ja ga mazim..tako da me ovo malo plaši
nosim se mišlju ako se još jednom ponovi, da primenim silu, pa sta mi bog da..ne bih da se upuštam u tuču sa kerom od 40 kg ali mi se ovo ne svidja..sada nas je dosta u celoj kući, ne bih da nekog ujede

Lence sve mi slika u glavi kako se rves sa psom od 40 kg hehehehee mene je u banji htela da ujede jedna pudlica kad sam prisla da je pomilujem...nabavila moja prijatejica pudlicu i izvela je uvece u setnju i ja se raznezila mala slatka cupava zivotinjka pa mi doslo da je milkim...kad ono zareza pa za malo da mi prste otkine...ona kaze jao izvini ume on tako i mene...ajoj....ne bi ja to cuvala sanse nema...
ines kaže...

cesce ujedaju manji psi...statistika je pokazala da najcesce to rade kokeri a za njima sitni prdavci..ti si imala prilike da ti moj ker sedne u krilo..e sada je jos veci
resih da se veceras upustim u borbu ako se ponovi situacija lol
lol

Drzimo ti palčeve. Smile

Ako te ne bude bilo ovih dana znacemo ko je nadajacao lol
Ostavicu iza sebe miris moga osmjeha.....da ga proganja.....♣
ines kaže...

cesce ujedaju manji psi...statistika je pokazala da najcesce to rade kokeri a za njima sitni prdavci..ti si imala prilike da ti moj ker sedne u krilo..e sada je jos veci
resih da se veceras upustim u borbu ako se ponovi situacija lol
lol

Od tvog kera se i na sliku plasim lol
Moja je sreća srneća, a grešno mi je smešno. Ako me neko čačne, u oči ove plačne, nije to neutešno...ja umem od suza da pravim-klikere lepe, prozračne
,.lmnjjjjjjjjjjjjjjj

A, bre ženske, al` ste bolećive na ti džukci!
Ja, evo dobih mačku, koja MORA da sedi na tastaturi. Tongue
ines kaže...

preživala, on dobio jednu varjaču po glavi, druga spremna u džepu a ja režim na njega..sav se zbuni lol
lollollol

Bez zezanja, cuvaj se. Ako je do sad bio pitom i mio, onda mu sad nisu sve ovce na broju. Smile
Ostavicu iza sebe miris moga osmjeha.....da ga proganja.....♣
Plasim se, postacu pravi/straight Unhappy
Krajnje vreme ti je......
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
damica kaže...

Može, al kad se povrneš u ženu, Mićkicu da zaobiđeš.. Jok, preskoči ga, to će ti bude lakše..

Nek zaobiđe.....može mu zapne kitić o moe doope kad preskače.........
Ja nisam onaj za koga misliš da jesam!!!
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:09 am.