Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

..muskarac se zeni vidi na licu,a zena muskarcu na kosulji..ima smisla...
Izvini, ja sam plava pa ces mi oprostiti, ali sta je pisac ovim hteo da kaze!? oopsroll
I ja sam plavusa lol Molim za malu "razradu" teme.
Ima , ima smisla garantovanao, samo gde je jos ne znamo, al eto trazimo, il ne gledamo u pravu kosulju lollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
roll pa kada slabo nose košulje ovih dana wink
To oni ozenjeni...(tema je brak)...zene mrze da peglaju kosulje...osim ako nisu ''mame'' pa sincicima rado to obave, al sad se postavlja pitanje sta je sa ogledalom na licu zene ha?
il se i tu nesto treba peglati??? rollroll
Sad me bacio u duboko razmisljanje, da li se po mojoj kosulji vidi da sam razveden ? roll

inace, kosulje uvek peglam sam, a peglam bolje od mnogih zena
To oni ozenjeni...(tema je brak)...zene mrze da peglaju kosulje...osim ako nisu ''mame'' pa sincicima rado to obave, al sad se postavlja pitanje sta je sa ogledalom na licu zene ha?
il se i tu nesto treba peglati??? rollroll

Ne treba tu nikakvo peglanje, samo joj staviti osmeh na lice i truditi se da tako uvek ostane :D

Ali to vazi i za muskarce
Sad me bacio u duboko razmisljanje, da li se po mojoj kosulji vidi da sam razveden ? roll

inace, kosulje uvek peglam sam, a peglam bolje od mnogih zena

Ali imaš ednu manu ti Manu (mada to što si naveo je taaaaako dobra reklama, svaka čast wink ) - ne ostavljaš ruž po istim, gore navedenim :D lollol
Valjda ce neka zenska da mi ostavi ruz na kosulji, jer jos uvek nisam poceo da ga koristim lollol

Ili BI mozda trebalo, cudno neko vreme doslo winklollol
Probaj, čisto testa radi, mi žene volemo da otimamo tuđe... kao rivalstvo i to tako lollol
Ako zelis osmeh na licu, nemam nista protiv da ti malo pomognem

lolloloops
Ko šta ovde, i kome meće?
Ko se kome nameće?
shockroll
..muskarac se zeni vidi na licu,a zena muskarcu na kosulji..ima smisla...

Ima smisla,da nema ne bi nam ta umotvorina nasih predaka stigla do nasih usiju... winkwink

Elem...nekada je to zaista bilo tako ali sada...ova izreka vrijedi samo kod nemarnih muskaraca i zena koje ne umiju da se bore za sebe.Muskarci samci mogu da izgledaju perfektno a oni koji su ozenjeni a zene nisu drugarice sa peglom,oni se snadju :D od komsinice do javnog servisa Tongue .A zene vise ne trpe muzeve torture vec kazu:"Sikter,hodaj takav izguzvan pored neke druge! lollol
Sve u svemu,doslo je vrijeme da je svako -djelo svoje sposobnosti-- 8)
Cekajte, idem i ja!!!
To shto ne volim da peglam koshulje znaci da sam losha zzena... A?! shockshock :?

A moji kvaliteti i kvantitetiiiiiii?! Lele... wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:21 pm.