Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Lenjo se izvukoh iz kreveta malo posle 2. Još uvek krmeljivih očiju odvlačim se do kupatila, mamuran teške glave, al opet nasmejan dok mi se film prethodne večeri projektovao u glavi. Stavljam glavu pod tuš i puštam vodu da pada sa visine na moj potiljak. Što se film više bližio kraju osmeh se sve više širio. Taman kad je nestalo tople vode u bojleru veliko THE END se ispisalo na platnu i tada je počeo odjavni rol sa akterima. Izlazim iz kupatila, hrana me već čeka na stolu. Lovačke šnicle i pire krompir. Idealno za moj stomak s obzirom na okolnosti. Brzo sam to smazao, onako ne žvaćući, u želji da se što pre vratim među sinošnje kulise. Stavljam ranac sa laptopom na leđa i krećem put Dositejeve ulice. Usput kupujem cigarete i dnevne novine Press. Uspinjem se lagano ulicom, gledam ljude oko sebe i nasmešim se mešancu koji zadovoljno zapišava ulazna vrata jedne zgrade. Ulazim u kafić "Strit" čiji sam najstalniji gost i deo inventara. "Dobro jutro džezeri" dobacim konobarici iako je već blizu 3 sata poslepodne. Uzvraća mi osmeh i stavlja za šank ispred mene kapućino i koka kolu. Moj rekvijem za polu-mrtve. Slistio sam ih za tili čas, i odlazim za svoj sto. Jedini sto koji ima utičnicu a to je ustvari ključna stvar zašto baš za njim sedim tokom dana, jer uveče sedim za jednim drugim stolom. Vadim svoju "Felizitu", priključujem je u struju, i kačim se na jednu od mnogih nezaštićenih wireles internet mreža. Na facebook-u 20-etak poruka, na mail-u upola manje, na upoznavanju za jos polovinu manje. Sedim tako i počinjem sasvim spontano da kucam ove misli u želji da ih negde sačuvam, da negde ostavim trag svog sasvim običnog dana. A šta ću posle? Opet sasvim uobičajen tok događaja. Verovatno ću visiti za barskom stolicom još sat ili dva. Onda ću se odvući kući da ostavim "Felizitu" i nešto bacim u kljun. A tada dan tek treba da počne. Jer ja sam noćna ptica. Dok sav normalan svet spava ja šetam ne tako dobro osvetljenim ulicama Dorćola i zavlačim se u mračne barove, nalivajući se hektolitrima vina dok se bacam u razmišljanja kako me dim cigarete miluje iznutra dok prolazi put sa mojih usana do pluća. Ali dan je suviše kratak za sve stvari koje želim da uradim. A želim mnogo toga. Želim da pišem, da slikam, svratim u muzej primenjene umetnosti, da uvlačim dim cigarete, da se ljubim, da se opijam i uživam u "jutarnjoj" kafi i još mnogo toga. Ne želim da propustim ništa. Želim da se smejem. I sam i sa tobom. Sa vama i sa celim svetom. A sve to ne može da stane u jedan dan. Ali ja se ipak trudim, ulažem poslednje atome energije pre nego što ću se odvući i hronično neispavan pasti u svoj krevet ili već neki drugi. Ali do toga ima još mnogo vremena. Treba obaviti još mnogo stvari pre nego što krenem zagledan u nasmejano jutarnje sunce ka Skender begovoj broj ...

Kako izgleda Vas, "jedan sasvim obican dan"?
Meni ovo decko lici na oglas licne prirode, .... pa ko hoce nek izvoli... svi podaci su tu... winkwinkwink

A obzirom da si lep... pisaces ti za mesec dana nove price... Tongue
axxaxaaxxa obozavam je ovako sasavu Smile Imam svoj blog na jednoj drugoj adresi ovo je samo prepiska jednog mog teksta odatle, naravno broj adrese nije stavljen ovde namerno Smile
Seksi,jel' bwe,tebi je svaki radni dan ovakav neradni? TongueTongue

Sawa mawa wink
Cekajte, idem i ja!!!
hahah seksi je sad u raskoraku izmedju 2 posla, pa mu se moze, nadam se uskoro novom poslu pa se onda vracam u staru rutinu, pravo da ti kazem posle par meseci nerada, odnosno privatnog manjeg rada, prijace mi nove obaveze
Sexi... mrzi me sada da chitam ovaj tvoj text-temu...ali bicu "vrednija" sledeci put, kada dodje m na forum ranije... Smilewink
Nekad davno, samo zato sto sam cuo da je covek odbio da primi Nobelovu nagradu Smile

Kako izgleda Vas, "jedan sasvim obican dan"?

Svaki dan ko preslikan, kao ''Dan mrmota'' Ustaj, spremaj se, radi, dodji, kuvaj, peri cisti, puši, i ašikuj po netu..... lollol

Eto tako...... wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Shvatila sam da je tema opisivanje jednog obicnog dana. Medjutim, ja cu ispracati jedan svoj neobican dan. Obicni dani nam se desavaju svakodnevno, a "neobicni" retko, bar meni.

Juce idem ulicom i u momentu cujem da me neko zove imenom. Okrecem se, gledam, vidim coveka i u momentu ga ne prepoznajem. On kaze, "devojcice, jesi li to ti?" i nasmeje se. U tom osmehu prepoznam moju prvu ljubav. Zabavljali smo se kao srednjoskolci i uvek je govorio, kada me predstavljao nekome, ovo je moja devojcica. Beskrajno se obradujem. On me pita, imas li vremena da sednemo negde na kaficu? Odgovaram, i da nemam, sve bih odlozila za tu kafu Smile Sednemo, narucimo pice, nazdravimo za susret, ispricamo se koliko nam je vreme dozvolilo, a mnogo toga se desilo za sve ove godine, tako da je dosta toga i propusteno. Nije bitno. najvaznije je receno. Naravno, necu vas daviti pricom u detalje. Vreme je da se razidjemo. Pita me da li cu mu dati broj telefona. Kazem, ne. Zelim da mi ovaj dan ostane kao jedno lepo secanje, ako razmenimo telefone i nastavimo da se vidjamo, to nece vise biti isto. Malo je razocaran, a meni negde i zao, ali ne menjam odluku. On slegne ramenima i kaze, ostace ti dan za secanje, bas kao sto si i ti moje secanje svih ovih godina. Nikada te nisam zaboravio i bila si deo moje mladosti, koja mi je ostala za pamacenje.
Tu se pozdravljamo. Krecem uzbrdicom Beogradske ulice i osecam se kao siparica. Kao da mi je tog trenutka bilo 17 godina i kao da sam na krilima ljubavi. Divan osecaj. OSECAJ ZA PAMCENJE.

Mozda sam vas udavila s ovom pricom. Mozda je mnogi nece ni procitati, ali se ja opet osecam lepo i srecna sam sto mi se to desilo, pa eto podelih je sa mojim forumskim drugarima, mada sam je vec ispricala i svojoj najboljoj drugiraci, koa nas zna oboje jos iz tog perioda. lol
Mozda sam vas udavila s ovom pricom. Mozda je mnogi nece ni procitati, ali se ja opet osecam lepo i srecna sam sto mi se to desilo, pa eto podelih je sa mojim forumskim drugarima, mada sam je vec ispricala i svojoj najboljoj drugiraci, koa nas zna oboje jos iz tog perioda. lol

Jao 'Ockice.ja procitala dva puta! I jeste dozivljaj za pamcenje.E,al' i sutra prosetaj istom stazom... wink
Cekajte, idem i ja!!!
Kad smo vec kod neobicnih dana, i meni se desilo nesto slicno danas. Ugledao sam jutros iz kola zenu sa kojom sam se dugo i divno dopisivao na sajtu, a vec duze vremena nismo u kontaktu. Poslao sam joj poruku i ona mi je ulepsala dan svojim odgovorom.

:D

I tako, virtuelno... roll
E da se i ja pohvalim...

Citav dan zovem jednu sa sajta telefonom koja se ne javlja...

wink
Spav'o posle noćne, ruč'o pa se bavio baštom do sad. Sa će žena da mi skuva kafu, i tako to. Možda sam treb'o da opišem neki zanimljiviji dan, a?
lollollol
Vockice, ova prica zvuci bash lepo. Samo se ja mislim da nisam sigurna da bih izbegla broj tel. a ti si ocigledno mudrija... I iskusnija... Smile 8)
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:09 pm.