Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

a ako tvoj decko voli da masta jel to po tebi prevara
Ako nekom treba partner za prevaru, tu sam. Only woman
iww ti izgleda hoćeš da prevariš svoju partnerku (ili partnera) ali još nisi siguran da li to treba da uradiš i ako se na nešto odlučiš dokle da ideš. Za nekog prevara može biti i samo što si prijavljen na ovom sajtu, za nekog drugog razmena fotki ili erotskih emailova ili čak i cyber sex, a za nekog nij eprevara ni redovan seks sa drugim/drugom sve zavisi a ti moraš sam sa sobom da raščistiš šta želiš mislim da ti tu niko ne može pomoći.
Za mene mastanje i flert nisu prevara. Jesam, ali s obzirom koliko sam dugo s partnerkom, nisam preterivao, a nisam ni imao razloga. Poslednji put je bilo pre sest meseci.
ma kakvi,moja moralna nacela i shvatanja ne prihvataju tako nesto,ni u najludjoj masti.Sacuvaj me Boze i same pomisli da pozelim drugu.I suvise cenim sebe,tako da kad bih pomislio na tako nesto,bilo bi gnusno pljuvanje po samome sebi,svojim idealima i zeljama.Jer partnerka koju odaberem,ispunjava sve moje kriterijume,koje sam, sam postavio.Smile
ako budes gatuzo trazio idealnu onda i ti moras biti idealan
A DALI SI TI IDEALAN
ti onda i previse gatuzo cenis sam sebe dopusti drugima da to ocene nemoj da si tooliko sujetan
Imao sam srece da imam partnerke pored kojih mi nije ni padalo na pamet dato ucinim, sto ne znaci da mozda nekada i necu...
prevara? sta je to prevara za pocetak? flert, pogled, zelja, poljubac, sex...
izgleda da bismo isto rekli..
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:28 pm.