Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Secam se jedne vetrenjache bez oklopa..i DON(ova)koji su bili manje tolerantni....oduvao ga forumski vetar samo tako...sada smo se profinili....Trpimo stoku na forumu....ako josh jednom napishem da je forum pukao necu otkriti vrucu vodu u kockice...
Samo sam hteo da ukazhem mojim tolerantnim prijateljima da tolerancija kada predje granicu lichi na kukavichluk.....vishe nije moderno biti forumski mirotvorac...
'Ajd dosta i od mene...pocheo sam da tupim malo vishe

Samo sam hteo da ukazhem mojim tolerantnim prijateljima da tolerancija kada predje granicu lichi na kukavichluk...

Može biti, može biti...

Ali jedno je jasno: kada tolerancija pređe granicu sa druge strane, onda dolazi do, što bi rekla moja prijateljica Irena "strmopižđenja" (izvinjavam se na nepristojnoj reči) u dobro poznatom pravcu: homofobija<==>seksizam->rasizam->nacionalizam->nacizam. All the way, baby, all the way!

Uostalom, čitajmo samo upravnika naše Narodne biblioteke Sretena Ugričića!
lol 8) 8) 8)
Pitala učiteljica malog Mujicu da kaže ednu prostu rečenicu, a Mujica će ti kO iz topa... VO PJEVA...

Začudi se učiteljica na to otkud vo da pjeva, pa kaže Mujici, aj sad Mujice ednu prosto proširenu...

Zamisli se malo Mujica, pa će... VO PJEVA NA GRANI...

Ne znam što napisaH ovaj glupavi vic baš na ovoj temi, ali eto.

MOŽDA MI SE UČINILO DA I NA OVOM FORUMU JOŠ UVEK IMA PONEKI VO KOJI PJEVA SJEDEĆI NA GRANI.
Viteze, ti nikako da sidjes sa te grane.

A ne znam da li si vo ili majmun, ili si redak primer regresivne evolucije.
Jos jedna tema o toleranciji?! Pa ovo se stvarno ne moze tolerisati vise... TongueTonguelol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sta je tolerancija?

1. Rasizam - prisilno oduzimanje ljudskih prava zbog razlike u boji koze a na osnovu izmisljenih razloga i kriterijuma

2. Etnicko ciscenje - prisilno raseljavanje stanovnistva koje je predmet rasizma

3. Ratni zlocini - nediskriminusuca vojna dejstva prema stanovnistvu koje je predmet rasizma i etnickog ciscenja, pri cemu deca do 7 godina cine oko 25% poginulih

4. Koncentracini logori - preziveli pripadnici diskriminisanog stanovnistva su grupisani u zatvoreno podrucje nad kojim se povremeno vrse vojna dejstva

5. Licemerje - uvek kazu da je to njihovo pravo

6. Hipnoza - kroz stalno ponavljanje jedne iste demagogije ubedjuju stanovnistvo da im preti neka opasnost

1 + 2 + 3 + 4 + 5 +6 = Izrael

Ima li primedbi?
Izvinite da niste videli mozda Sancu. 8)
Skrenuo je levo kod Albukerkija i otisao ka Atlanti.
To sam i ocekivao od njega . Valjda ce sad da se vrne , sa Hilari . Mozda. 8)
Mozda im se pokvari avion pa dodju metroom.
Paaaaa , moze . Ako ga Mrka zavrsi expresno do utorka. Sve je moguce. 8)
Jedino sto nedostaje sadasnjoj "Vladi" su Milosevic i Baba Jula.

I Marko Baki sin, da nosi gajbice. Tu je Ceda da ga menja.
Iskeno da ti kazem , fali mi vise Ceda , ii neko njegovog kova . Mozda bi i Sloba bio dobar da nije oko sebe imao previse gramzivaca , koje nije umeo , mogao , znao , hteo , kako god hoces , da kontrolise.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:32 pm.