Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

što mislite o tome? onako neobavezno je, osobu ne poznajete i nemate strah da će vas neko cinkati. zabavljate se napaljujete i drkate skupa... jeli ga tko voli, malo zafrkancije preko kamere. Smile
Obicaj je da mi svi sa foruma ukljucimo kamere i subotom uvece to kolektivno organizujemo!

Pozdrav u nadi da ces se prikljuciti sledeci put
Obicaj je da mi svi sa foruma ukljucimo kamere i subotom uvece to kolektivno organizujemo!

Hvala Real, što mu objasni. wink
Šteta što je propustio sinoć, bilo je divnoooo.... roll

Hvala Real, što mu objasni. wink
Šteta što je propustio sinoć, bilo je divnoooo.... roll
Ti si bila superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
jooj, amelijina gooza, jooooj!
:D :D :D
jooj, amelijina gooza, jooooj!
:D :D :D
da bre zaboravio sam totalno
ja sam postavio ozbiljno pitanje a vi zajebavate? ako se nekom ne sviđa ne mora pljucat po tom... meni je zabavno
ma pusti njih, oni nikada ništa ozbiljno nisu ni shvatili, ni prokomentarisali................ delim tvoje mišljenje u potpunosti..................Smile))
ma pusti njih, oni nikada ništa ozbiljno nisu ni shvatili, ni prokomentarisali................ delim tvoje mišljenje u potpunosti..................Smile))

A ona prva se ukljuci subotom uvece i poslednja ode...

wink
kosuljice, jelek i opanke kad poskidamo pa kad krene paaaarty aaauuuuuu i to sve pred kamerama , je** ko koga stigne, onako neobavezno, uZput, niZput i tako dalje lollollol iiijjjjjjuuuujjuuuu!
a jel se moze ostvariti multi session preko kamere?
di ne moze, pa multi praktik bwweeeee ! winklol
a koju kremu da kupim za depiliranje?
moze li neko da predlozi marku za muskarce?
:D
marka tj euro bwe ali si ti nazadan ctctctctc je "super lepak" mLogo je dobar za depiLINgaciju lol
ja sam postavio ozbiljno pitanje a vi zajebavate? ako se nekom ne sviđa ne mora pljucat po tom... meni je zabavno

Pa i ti si nasao gde ces da postavis ozbiljnu temu shocklol Trebalo je malo da citas komentare, na ostalim temama, pre nego sto ces da postavis svoju "ozbiljnu" temu. wink

A, sto se tice tvog pitanja, za mene je to najveca glupost i ne znam cemu vodi. Ako vec postoji uzajamna privlacnost, zar nije bolje da se nadju i uzivaju u esxu kako dolikuje. Doduse, nismo svi isti, mozda nekome pricinjava zadovoljstvo i nacin koji si ti naveo. Razni ljudi, razne cudi, kao i afiniteti.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:57 pm.