Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ko je vodio skoro malu decu u CG? Kakve su cene? Da li mi se isplati da nosim bebi hranu ili da tamo kupim? Dajte neki link. Kolika je uopshte ta taxa? Znam da smo za iste pare mogli otici u Grchku ili CRO, ali deda nas je chastio, a njegova firma ima odmaralishta samo u CG, a poklonu se u zube ne gleda. Mislili smo da zakupimo apartman u Buljaricama. Tamo je kao mirno, i o.k. za decu...Bio neko tamo? Ajd, pomozite nam malo...treba da odluchimo do 1. :? :? wink
ma nije tako lose kao sto ti se cini,i mi zivimo i nezalimo se.buljarice su stvarno za ljetovanje sa djecom odlicne,samo mislim za odrasle Unhappy onako.sto se tice djecije hrane je ista,tako su mi rekle prijateljice koje su prvomajske praznike provele ovdje,samo u buljaricama neznam imasli bas izbor.pitaj sta te jos interesuje pa cu ti provjeriti
Draga Tanjushka, nama ni ne treba "pijaca", vec neko cool mesto da se i mi malo opustimo (da li je to uopshte moguce sa detetom :?: ), a ne da nam skachu po glavi, i da iz milion kafica tutnji milon razlichitih vrsta muzike. Uostalom, Petrovac je blizu, a tamo sam bila pre par godina, i super je. Imash link od nekog CG marketa, da vidim malo cene klope? Znash kolika je ta taxa koja se placa? Chujem sad i za neku ekoloshku...
Au Lale ti sve prem parama meris. I obrazovanje i letovanje... Nije sve u novcu, ima nesto i u zlatu...

wink
Ada Bojana Lale, veruj Kizzu, iznajmis bungalov na uscu reke u more, znas koji tripozni sunset i sunrrise, onda ima svega pomalo, ovo-ono i to Tongue Imas samiske, moze se uplati half-pansion u hotelu, jako lepa pescana km plaza...
Doduse ima i ovaj Dejan iz Meljina sto izdaje sobe evo ga na sajtu Smile
Svratila sam do Ade, pre je'no 2 god...Paaa, nije mi to bash za ovu moju furku. A za Deju ne brini, vec me je kontaktirao.

Real, MORAM tako. I meni je smaranje ali shta cu...
lale imas jednu divnu ploazu zove se crvena plaza ,izmedju sutomora i bara

uglavnom je za porodicne ljude ima par nedostataka : ima malo vise stepenica do plaze i nema nikakva trafika,prodavnica ili kafica ali bi trebala da nadjes smestaj u baru i trebao bi ti auto ....
Ja jos nisam odlucila di cu... 8)
Ako ne odlucim, ondaK cu da cupkam korov oko kuce. lolwink
samo ti цупкај................................Smile))
Oću i ja na venerinu plažu. Ne bojim se stepenica...
lollollol
Imas strikice, pa se spustis lepo... lol
Lale, kako god okrenes, s malim deteom nije ni malo lako biti na moru, ako nemas svoju kucu. Sve ti je rizik. Najbolje resenje je ipak hotel, pod uslovom da je blizu mora i da ima svoju plazu. E, sad je tu pitanje para i koliko mozes da odvojis za sve to.
Jesam vodio neku decu u C.G. . . . al' nisu baš konzumirala dečiju hranu. Wink

Što se gužve tiče savet je da potražiš smeštaj neposredno uz more. Obično (tako locirani) Dukljani naprave private plažu i nema problema sa gužvom.
Ko je vodio skoro malu decu u CG? Kakve su cene? Da li mi se isplati da nosim bebi hranu ili da tamo kupim? Dajte neki link. Kolika je uopshte ta taxa? Znam da smo za iste pare mogli otici u Grchku ili CRO, ali deda nas je chastio, a njegova firma ima odmaralishta samo u CG, a poklonu se u zube ne gleda. Mislili smo da zakupimo apartman u Buljaricama. Tamo je kao mirno, i o.k. za decu...Bio neko tamo? Ajd, pomozite nam malo...treba da odluchimo do 1. :? :? wink

Buljarice su lepe za decu, mirno mesto, sa odmaralistima i kampovima, doduse meni se bas i ne dopada plaza, uska je prilicno i zna da bude guzve.

U sustini ako bih nekome nesto i preporucio od Crne Gore to bi definitivno bila Oaza u Budvi (cista suprotnost Slovenskoj plazi) ili neki od novoizgradjenih i renoviranih kompleksa u Becicima. Ali cene siu prilicno visoke. Mnogo vise nego na hrvatskom primorju.

No za tebe imam posebnu preporuku za Grcku. U pitanju je Vrasna, lepo mesto, zgodno za porodican odmor, sa plazom dugackom 12 kilometara. Nalazi se izmedju stavrosa i Asprovalte i 80 kilometara od Soluna. Jednom nedeljno dolaze delfini relativno blizu kopna, koliko je voda cista. Klima je fenomenalna, noci nisu vruce, a u apartmanima je sjajna izolacija pa ti nece trebati ni klima uredjaj koji vec jeste ugradjen u sve apartmane. Imam tamo u fiksnom zakupu 2 privatne vile, sa sjajnim studijima i apartmanima. Mogao bih da ti dam popust i prilicno nisku cenu, zavisno od termina u kojem bi isla. Obezbedjen je autobuski prevos, ali ostavljam mogucnost sopstvenog prevoza putnicima.

Druga varijanta koju bih ti preporucio jeste hrvatsko primorje, tamo imam 100-otinjak hotela i privatnog smestaja, u skoro svim mestima Dalmacije i Istre. Ali se cena drasticno razlikuje od Grcke.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:07 pm.