Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pu, pu, daleko bilo ali odgovorite mi na sledece pitanje.
Ako biste se "zaglavili" na pustom ostrvu sa samo 1 forumasem/forumasicom, ko bi to biJo i zasto biste izabrali bas nju ili njega? lollol

Ovo nije misljeno kao "parčkanje" (romanca), nego uopsteno. Znaci, ko bi vam najvise "legao", kada biste vec morali, da ga podnosite 7 dana i 7 noci, a da se ne iskrvite. lollol
sa svakim od vas s kojima mi već godinama po ovom forumu idu suze od smeJa...........................Smile))
Sa korektnom clanicom drugaricom 8)
1 ČLAN, BWE! lol
Jos vam crtam crvenom bojom... lollol

Evo, ja bih volela, da zaglavim sa Micom. Smilelol Zasto? Zbog RADI vedrog duha i odbijenog smisla za humor. lol
To ne znaci, da ste mi drugi manje dragi. Smile
...uzeo bi dvojku za trojku!

pa necu valjda reci s kojom? Tongue
ko te pito za traNvaj.......................Smile))
Ako se ne racunaju oni sa kojma sam vec bio lol , svi zi sadasnjeg sastava bi mogli. Sto za razgovor wink sto za ne - razgovor... evil

P.S. sem pristasa suparnickog klubskog tabora. Mada i njima bi rekao:
"Табор уходит в небо"

wink
Ne mogu da se odlucim bas samo za jednu osobu, ima ih vise s kojima bi bilo lakse podneti takav hepening.

Sa Micom, jer bi mi zbog njenog smisla za humor i pozitivnost vreme brzo proslo i ne bih tako tesko podnela to pusto ostrvo.

Sa Zlocikicom, to bi bilo price i pricice, mi bismo i kafu skuvale na pustom ostrvu lol

Sa Smetalom, umirujuca, razumna, dovela bi me u psihicku ravnotezu i svojom bistrinom objasnila da ce brzo doci neki brod da nas prebaci na neko egzoticno ostrvo, gde ce biti ocaravajuce u svakom pogledu.

Sa Nenkicom, jer bi me ona ubedila da nismo same i da se sigurno neki badza krije u nekom prikrajku.

Sa Ishtar, ona uvek ima "keca u rukavu" sa slikom "Isusa" lol

I konacno, s Morem, jer ko bi me bolje razumeo od Mora, sva ostrva su njena. wink

Od muskih:

DeAlmasi, ozbiljan i pouzdan. Snasao bi se da otplivamo do sledeceg ostrva lol

KarloNestasni, bio bi nestasan, ali i prijatan. wink

Manu, svojom blagoscu bi me ubedio da ce sve biti OK.

BROD, pa, imali bi brod s kojim cemo da napustimo pusto ostrvo lol

Armando, s njim je uvek zabavno, tako da bi i pusto ostrvo bilo super. wink
A zasto mene nema Frutti?
A ako bi trebali da ratujemo sa domorocima?
A ako bi trebalo korumpirati gusare?
samo da Ti kazem Hvala, ali nisam ovo ocekivao od Tebe cry
vala, ako ocete da budnete bez seksa na tom ostrvu, koji djavo uopste zalazite na ovaj sajt? winklolwink 8)
Komssija je uvek na prvom mestu. To se podrazumeva. wink S tobom bih s puno poverenja i pouzdanosti provela i 10 dana na pustom ostrvu 8) wink

Ovo je upuceno TirkizuSmile

Vidis, propustila sam i Ameliju i s njom bih bila, jer je veselica i napravile bismo zurku na kojoj bi izgledalo da nas ima bra 20-tak, a ne samo dve na pustom ostrvu. lollol

Armando, s njim je uvek zabavno, tako da bi i pusto ostrvo bilo super. wink

JOooooooojjj, to bi ti bila fatalna greska, Vockice. lol
On bi te pojeo, kada bi ogladneo. lollollol
Ma, upecao bi on neku ribu u moru i podelio sa mnom lollolTongue
Aaaa, mo'sh mislit kako bi Pirocanac podelio ribu... :D 8) lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:35 am.