Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

radi se o tome da nemogu da uđem na profil Jeca2008 zbog promenjene email adrese kao što znate sada je drugi domen (rs)pokušala sam ali mi ne špalju drugu lozinku?
vidi, meni se sam kreira dnevno dva nova nicka. U prvo vreme sam pokusao da ih brisem ali ne ide. Posle sam pokusao da ulazim na njih, ali koliko nickova, toliko email adresa, lozinki i svasta nesto...
vise se ne borim protiv toga, imam vise nickova i to je to... Jos me niko nije pomesao sa samim sobom, mnogo mi je veci blam kada mi neko dodje na MSN a ne secam se koja je, jer sam ih p(r)ozivao masovno...
Zato cuvaj svoje nickove, one su deo tvoje kulturne bastine i samo lagano, kako sto ptica nosi vodu u gnezdo, u svom kljunu... wink
Moj dupli nick su Amelija i NeMka... lol
a moj je Zlica....................Smile))

Trecino moja... wink
Stavi i ti gOOzu, ili bar grud... lollollol
a šta fali onako zanosnim usnama?.................Smile))
Jelena, opustite se, sve cemo zajedno srediti 8)
Danas je vrucina, predlazem osvezenje u mom kabinetu, mozemo se raskomotiti u ugodnom ambijentu, a onda videti sta mogu uciniti za Vas 8)
a šta fali onako zanosnim usnama?.................Smile))

Neshto izmedju... Da ne zvrje prazne... lollollol

p.s. Osvezzenje u vidu raskomocivanja, tj skidanja vishka garderobe, a Tirkiz?! winkTongue
Ja sam bio slobodan da predlozim samo jedan vid opustanja zanosnoj clanici sa 2 profila 8)

A Amelijino je duplo golo...
lollollol
Jelena, opustite se, sve cemo zajedno srediti 8)
Danas je vrucina, predlazem osvezenje u mom kabinetu, mozemo se raskomotiti u ugodnom ambijentu, a onda videti sta mogu uciniti za Vas 8)

Dok se forumasice zeke..., ti dajes prave savete...Ozbiljan covek. roll

Jeco, resenja tvog problema tesko je objasniti teoretski. Neko mora sesti (ma moze i stojeci) da ti to pokaze i odradi...na racunaru... direktno... rollideaarrow
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 1:23 pm.