Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Procitah u Blicu pa da podelim s vama "U Japanu, zemlji u kojoj se po tradicionalnom verovanju duhovi kriju u toaletu, jedna kompanija reklamira novo literarno iskustvo – horor priču odštampanu na toalet papiru, prenosi Asošijejted Pres.

Svaka rolna papira sadrži nekoliko kopija nove kratke priče pisca Kodžija Suzukija, autora čuvene horor priče "Ring", koja je ekranizovana u Japanu i u Holivudu. Priča nazvana "Drop", zauzima 90 centimetara rolne papira i može se pročitati za nekoliko minuta. Kompanija " Hayashi Paper " promoviše toalet papir koji prodaje po ceni od 2.20 američkih dolara, kao "pravo horor iskustvo u toaletu". Toaleti se u Japanu uglavnom smeštaju u tamne uglove u kućama. Japanci često plaše decu pričama da bi neka dlakava ruka mogla da izađe iz šolje i uvuče ih unutra. "
Sta vi citate u toaletu?
Ja obicno citam, uputstva za koriscenje na samponima, sredstvima za ciscenje, dezodoransima ... i redovno su mi najzanimljivija ona uputstva na stranim jezicima, madjarskom, bugarskom, makedonskom, rumunskom, slovenackom ... Tu nekako umem bas da ih prostudiram, a cesto se i slatko ismejem Smile Doduse ponekad ponesem i neku knjigu ako je pre toga citam pa ne mogu da se odvojim od nje Smile
Kazu da neke brilijantne ideje upravo nastaju dok sedimo u toaletu i citamo, stare novine, reklame iz samoposluga, sadrzaj tecnog sapuna , sredstava za ciscenje pa i knjiga, ali ima i onih koji na WC solji kucaju najradije sms-ove, ponesu lap top i rade... lol
Verujem ti sexy, al ja najbolje ideje nekako dobijem dok razmisljam a nek dok sedim na WC solji :p
joj što ti n'umeš da spojiš lepo s korisno........................ dok sediš na wc šolji, razmišljaj, i to je to.........................Smile))

rezultati mogu da bIdu frapantni..................Smile))
razmisljam, kako bi ovaj istovar uskoro mogao da se zavrsi jer ja bas tada kasnim negde lollollol
i nemo mi ulećeš bRez najavU................. što ne volEm kad mi se pojavi ovI text

Poslednji izmenio MicaDa dana Uto Maj 26, 2009 10:55 am, izmenjeno ukupno 1 puta

..............Smile))
Uj bre micika, ja to da uletim u sendvic izmedju vas dve, e to bi vec bilo nesto za razmisljanje Wink
kaki sen'viĆ na ovu vrućinu................. samo salata dolazi u obzir.................. krastavac, recimo..................Smile))
nemoj samo da je seckani, al onaj u komadu prvo stavi da se kiseli Tongue
Obicno citam novine u Wc-u. Cesto ponesem lap top i odgledam neki film.

wink
Au ala ti seres, s' oprostenjem kad uzmem u obzir da prsecan film traje 80 minuta Smile
xaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxaxa Smile

Upravo se vratih iz WC-a i procitah Domestos, bila neka nagradna igra gold rush al do 15 aprila samo, pih zakasnio sam, a mogao sam da osvojim verovatno pakovanje toalet papira, pa da ne moram opet da pevam onu cuvenu "Svakom se desi kasnije il pre da nema vise cime da se obrise"

A i sada kad malo bolje razmisli, ljudi verovatno nose novine na sranje za slucaj da im ponestane toalet papira da imaju cime da se obrisu Tongue
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 2:51 am.