Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ti damice ne bi morala razbijati glavu oko kredita za stan,a ja bih jedno putovanje oko svijeta.
Kupiti jedno malo slatko ostrvce na Karibima Smile)))))))))))))))
Standardno.. kao i svaki put kad dobijem sedmicu.. Smile))
Lepo je misliti o tome... Wink)) Uh!
Hedonizaaaaaaaaaaam i nista vise, all life long... Wink))
banka u shvici i ziveti od kamate...mmmm...
Odoh da vidim ceo svet,ai kupio bih i nekoliko stanova ovde.I kucu recimo negde na moru i na planini.
Naravno kupovina nekretnina (koje bih izdavala), zapocinjanje privatnog biznisa a za ostatak putovanja, putovanja i samo putovanja.
Recimo........... DOBIJETE SEDMICU NA LOTO-uhuhu I STA ONDAk???

...i ondaK....nishta.......imatju neshto vishe kesha..i tako.
Onda prvo kupim pistolj i kartu za havaje,da mi neko ne bi ukrao pareSmile))
BRAVO !!! I izgradio bih svoj mali raj .... eh ....
vracao bi dugove,a ostali neka cekaju!!!
para se na paru lepi...nisam te srece ali kada bi... vratim sve kredite i sudske kazne pa ako nesto ostane ibizza

a mene da povedes sa sobom ISKRAUnhappy((
Naravno kupovina nekretnina (koje bih izdavala), zapocinjanje privatnog biznisa a za ostatak putovanja, putovanja i samo putovanja.

E isto sto i sweetdevil,samo sto to ne bih radio ovde...nego u nekoj drugoj zemlji,i najbitnije je sto bih uvek poslovao na pozitivnoj nuli ,zbog poreza.Smile))

A stanove bih opremio venecijanerima,da ljudi ne muce kicmu dok skidaju zavese,i naravno bih kupio specijalan par haltera za sweetdevilWink)))
Odselio bih se na Novi Zeland, kupio veliko stado ovaca kojima bi iz dana u dan citao i tumacio "KAPITAL" Marksa & Engelsa ! ! !

OPUSTENO
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:39 pm.