Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Malopre procitah ovo:

„Sve probleme u životu rešavala sam plačući“
Emina Jahović

Jesu li suze OK ili nisu? Pred kim i za kim i zbog cega vredi plakati...a kad je plakanje apsolutno zabranjeno?
Belice srcko moj mali,
mislim da je bila slicna tema od Anne skoro, mozda i od Frutti, ima ih u arhivi Smile
Inace ima knjiga bas za tebe od Mire Bobic "Suze su ok"(ima i predstava ali se malo igra), preporucujem Ti je, cisto po naslovu mislim da ces se naci u knjizi Smile
"Plakacu sutra" i ovako sve prohuji s vihorom wink
Ako je Emina Jahović sve probleme rešavala plačući, nema ni jednog razloga da ti ne činiš isto. Mali, slatki, pametni, mući bući...
lollollol
Plakanje je apsolutno zabranjeno na forumu... wink
Ako je Emina Jahović sve probleme rešavala plačući, nema ni jednog razloga da ti ne činiš isto. Mali, slatki, pametni, mući bući...
lollollol

Brode suze su Ok ali suze radosnice!
Mali moj plisani meco lucidnog kova Smile
Mali moj mutji-butji-butj Smile
Mala moja crno-bela koalice Smile
Malo moje vispreno meche Smile
Tako sam ponosan sto se sama branis od nas pacenika koji Ti se bezuspesno udvaramo, da sam zavoleo tvoje teme samo zbog Tvog stila pisanja Smile
Obrisa Ti i Broda i mene kao tekica hodnik(ovo sam video od Broda), nismo Ti dorasli, a zaboravlja se da si Ti ipak ikona ovog sajta, Dama koja je ovde od samog pocetka, Dama sa velikim D.Dama kojoj se dive svi od Bitera jednog od najiskusnijih virtelnih kazanova pa sve do mene pacenika koji zavidi onima koji su dostojni chatovanja sa Tobom 8)
I naravno da su suze o.k. jednom neka te odvede onaj covek koji je u Americi kada dodje u Bgd na predstavu, zavoleces je, uostalom pisanja Mire Bobic su shtivo koje bi ti se dopalo.
Vidi kolki post sam ostavio iz postovanja prema malom mom mutji-butjiu Smile
"12 sati udara
tamnica se otvara
u tamnici nikog nema
samo 1 meca drema
ajmo meco napolje
da vidimo kako je
kako nasa Snasa ljubi kocijasa, mutji-butji-butj
u rupici na *tibi upao je smudj"

Rupica na tibi je pupak Tongue
Lolim Te mali moj plisani meco Smile
da si Ti ipak ikona ovog sajta, Dama koja je ovde od samog pocetka, Dama sa velikim D.Dama kojoj se dive svi

Zaboravio si da ta dama takođe ima i veoma zajebanog zaštitnika. Taj od koga se tebi, meni i sličnima gaće tresu čak i nije čovek. To je magla sa mirisom Domestosa...

lollollol
da si Ti ipak ikona ovog sajta, Dama koja je ovde od samog pocetka, Dama sa velikim D.Dama kojoj se dive svi

Zaboravio si da ta dama takođe ima i veoma zajebanog zaštitnika. Taj od koga se tebi, meni i sličnima gaće tresu čak i nije čovek. To je magla sa mirisom Domestosa...

lollollol

Brode jos ti pelene vire wink
Meni pelene ne vire a za tebe nisam siguran. Aj sad vidi gde ti je cucla da se posle ne rasplačeš...
lollollol
Trep, trep.......... rollrollroll

lollollollollollollollollollollollol Brode, lood si skroz, nasmeja me do suza. Posebno shto se tiche ovog "zaštitnika." Jbg, nemoj biti takav ... lollollollollollol
Suze su uvek OK ako su iskrene...
Suze su uvek samostalne...

...same naviru...

winkwinkwink
„Sve probleme u životu rešavala sam plačući“
Emina Jahović

Davno ortodoxniju glupost nisam cula. Bela, zzao mi je, ali se ne mogu uzdrzzati!!! Ko je josh probleme reshavao placuci - sem slabici i kukavice?! Ne razumem... :? shock

Mogu da razumem da se covek/zzena lakshe oseca kad se isplace i to je vrhunac mog dometa... wink

Shto se mene tice, retko placem, jako retko i to mi smeta... Ponekad bih bash volela da se isplacem, misleci da ce mi biti lakshe, napinjem se i upinjem i nece... krene samo suzica i kraj...

Spadam u osobe koje jako teshko zaplacu a nemam problem pokazivanja suza pred bilo kim... Ama bash nikakav... Smile
Alooo, guzata, nemoj tako sa našim malim mući bućijem. Evo, i moj dvomesečni klinja sve probleme rešava plačom. E sad, što će on kad poraste da otkrije i druge metode a mali, plišani, mući bući neće nikada, to je sasvim druga stvar. Naš mali, slatki, mući bući je još na intelektualnom nivou dvomesečne bebe a time ne želim da uvredim dvomesečne bebe...
lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:35 pm.