Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

"Više od 500 plavuša prošetaće se u nedelju ulicama Rige, na paradi organizovanoj radi podizanja morala Letonaca čija je zemlja u dubokoj ekonomskoj krizi lol

„Ekonomska situacija je takva da je društvu potreban ovakav događaj”, kazala je predsednica letonskog Udruženja plavuša Marika Gidere. winklol

„Ljudi su deprimirani, ne osećaju dovoljno pozitivnih emocija. Parada je nešto veoma pozitivno i simpatično. A znamo i da plavuše umeju bolje da se zabavljaju”, dodala je. twisted

Parada, koju će predvoditi ženski orkestar, biće održana u okviru manifestacije „Nedelja plavuša”, koja se prvi put organizuje u Letoniji.

Na njenom programu su i turnir u golfu, modna revija, bal i konkurs crteža za decu." rolllol " Plavuse javite se da prosetamo forumom, vidite kakva je ekonomska kriza! lollollol
Da se prva upisem pa izvol'te , kaficu sam vec pristavila a i kolaci samo sto nisu... lol
i prirodne i neprirodne i one koje nisu a osecaju se kao plavuse ma sve plavuse ...welcome winklol Ja cem da bidnem predsednica Kluba plavusa! :D
Letonke su skoro sve plave, taj skup bi mogao i u revoluciju da se izrodi.
I ja sam plava... aaaaa... ali neprirodnooooo.... Tongue

U koju ja grupu idem? Prva prirodne, druga neprirodne plavushe sa prirodnim ponashanjem?! shockTongue
Shta cesh onda na paradi plavusha?! shock
Ne znam zbog čega ali sve vreme sam bio u uverenju da si ti jedna od retkih preostalih prirodnih plavuša.
Vishe sam plava nego crna, ako ce te to uteshiti... wink

A, da sam retka, retka sam... TongueTongue 8)

U koju ja grupu idem? Prva prirodne, druga neprirodne plavushe sa prirodnim ponashanjem?! shockTongue

U moju. Smile

U moju. Smile

I ja se pridruzujem ovoj grupi. Da krenemo i pomognemo ljudima? lol
Dobro dosla Vocko draga, pakuj kofere idemo winklol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:56 pm.