Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Dragi moji i drage moje, ajde malo da se igramo... U Toku je izbor za Miss Foruma. Kako dolikuje svakom izboru za Miss molim Vas da u obzzir ne uzimate samo njihove fizicki kvalitet, vec i zalaganje za mir u svetu, borbu protiv globalnog zagrevanja... pojedinih nama dragih forumasica...

Glasanje je otvoreno narednih 10 dana ! Teledone u ruke i saljite SMS glasove svojih favorita.

*Cena jednog SMS-a 50 din + PDV

ili pozivom na broj 041 123456789

*Cena poziva 50 din + PDV po minutu

Pa... da se malo zabavimo ...

Nadam se da neku kandidatkinju nisam zaboravio Unhappy Elem... kandidatkinje su sledece:

P.S. Posto Forum ne dozvoljava neogranicen broj opcija za glasanje, na ovvoj temi je deo kandidatkinja ostale su u drugoj temi !
Želim samo mir u svetu a i šire lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
E, pa dragi nash Seksipile, znala sam da si inventivan i duhovit, ali ovo je stvarno jedna od žešćih fora ovde viđenih :!: :D
Hvala hvala, pobednica dobija, letovanje na Karibima, automobil marke Audi A8, cek na milion dolara i kao glavnu premiju, jednu noc sa pretsednikom zirija, seksi piletom t.j. samnom lollollol
Huh...nagrade su loodilo! Pitam se samo kako li da podmitim cenjeni auditorijum da glasa za mene :?: roll
lako...samo obecas 50/50, samo ne znam kako cemo s tim audijem lollollollollol
Vidi nenkice, visprene lepotice! A da ti i ja, nenko draga, delimo titulu i da smandrljamo ove ostale da delimo sa njima nagradu, a posle.... pa videćemo... :?: :!: Smile
Deal! winklol uvek sam Tela da letujem na Karibima, a s tobom u drustvu jos bolje, a ovo sexy pile cemo vec da uposlimo da nas hladi lepezom kad se vec nudi, da nije besposlen lollollollol
Joj, Nenko, shta bih ja brez tebe :?: Toliko si mi em pametna, em bistra :!:

Nego Nenko, da se mi nađemo negde u gradu, pa da razvijemo taktiku :?: wink
Ma sve se može, kad se m(l)isice sloze lollollollol
Ma kažem ja - ovo Nenche je pravo LUCHE :!: wink U to ime evo ja glasam za NJU :!:
Nisi ni ti naJivna, znas da je glas za mene, letovanje za tebe em pola audija, samo da nam audi ne naudi? lollollollol
Ne se sekiraj Nenko :!: Ima da bude sve kako smo zamislile...za sada nam ide odlichno... Evo opet ću da glasam za tebe. Jel to ok :?: :? roll
Oj tufno moja, sam te bocnula.... winklol
Moram voditi računa o tebi, sve što dobiješ- trebaće NAM lollollol
Neće da se baci, greota je lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:55 pm.