Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Najgore u vezi je biti ljubomoran,ili i ziveti sa tim da ne znas sta radi tvoja voljena osoba dok nije sa tobom...Postoji li neko ko preko ponasanja te osobe moze da zakljuci da mu nije verna tj. da je/ga vara
Hmm...vrlo diskutabilno.
Nema pravila u tome, mogu da kazem samo kako ja na to gledam.

Nisam ljubomorna i ne volim ljubomorne momke jer ako je neko suvise ljubomoran, ili nije siguran u moja osecanja(da jeste, verovao bi mi i ne bi me proveravao), ili pokusava nesto da prikrije... napad je najbolja odbrana... Smile

Cesto se desava da se partner promeni kad prevari, pa iz njegovog ponasanja naslutis da nesto nije ok...
Ali mislim da to mozes samo ako ste dugo zajedno..ako ga savrseno znas..pa provalis.
Mada, i to zavisi..neko moze da te prevari i slaze i da savrseno zivi sa tim.

U svakom slucaju, preterana ljubomora ne valja...Kao sto uostalom ne valja preterivati ni u cemu. (u nicemu hahahah)Smile
Kao sto uostalom ne valja preterivati ni u cemu. (u nicemu hahahah)Smile
Ne igraj se....ako te ona dohvati sa one druge teme i skonta da se i ti igras sa gramatikom...bice veselo...Smile)

Ako si pravi igrac...nikad nece skontati...A po njoj uvek ali UVEK mozes provaliti da li te vara...to se na devojci prosto vidi...one ne znaju da kriju to sto osecaju i pre ili kasnije puknu...
Ok, Devile, a ako te pogleda u oci i kaze:

Dragi pogledaj me u oci i kazi mi, da li si me ikad prevario!

Sta ces onda uraditi?

Lagati u oci?
A savest?
one ne znaju da kriju to sto osecaju i pre ili kasnije puknu...

Mislis da muskarci umeju da sakriju?
I oni itekako imaju savest...i osecaj krivice..pa svaki zivi covek je ima, nebitno sta je.
Neko manje a neko vise doduse...

Sta ces onda uraditi?

Lagati u oci?

Ko to uradi, ni ne zasluzuje da ga vole!
Pravi igrac si samo ako ne prevaris...
LJUBOMORA je moja osobina najgora - sve tako i biti ne mora;
ljubav je samnom poput zatvora ! ! !

Postoji li neko ko preko ponasanja te osobe moze da zakljuci da mu nije verna tj. da je/ga vara

LICNO: JA ! ! !
Da, mogu po ponasanju osobe primetim da se nesto desilo.. E, sad da li je u pitanju prevara ili ne, nije bitno..
Mozda na pocetku moze da prikrije, ali po nekim njegovim postupcima, ponasanju moze da me natera da posumnjam da se nesto desava, a kad pocnem u nesto da sumnjam, onda nema kraja dok ne otkrijem sta je u pitanju..
Nisam ljubomorna osoba, ali ne volim kad me lazu..

Da, mogu po ponasanju osobe primetim da se nesto desilo..

dobro, mladi ste jos.......iskustvo ce promeniti sve Smile
Da, mogu po ponasanju osobe primetim da se nesto desilo..

dobro, mladi ste jos.......iskustvo ce promeniti sve Smile
Najgore u vezi je biti ljubomoran,ili i ziveti sa tim da ne znas sta radi tvoja voljena osoba dok nije sa tobom...

Ne mogu biti u vezi sa nekim u koga nemam 100% poverenja...Mala doza ljubomore je ok,ali nikako na partnerovo slobodno vreme...
"dobro, mladi ste jos.......iskustvo ce promeniti sve Smile"
Zasto mislis da ako sam mlada ne mogu da procenim osobu i da nemam iskustva???
Ma vidi se to... Oseti se.
Drugaciji pogled, odsutan, nekako kao da blista, a usmeren je negde daleko.
Opsta odsustnost, ne samo u ocima, vec osetis da one teme za razgovor koje su vam ranije godile vise nisu zanimljive...
U krevetu osetis nesto cudno, nista vise nije kao pre...

Zavisi i od toga koliko si emotivno vezan sa neku osobu, koliko je dobro poznajes, a zavisi i od toga koliko se ona emotivno vezala za tog drugog.
nisam ljubomorna a "prevaru' provalim s vrata...za moju se vec ne bi reklo
Nisam ljubomorna to je najgore sto postoji a da provalis svog decka da te vara to se moze primeteti ... muskarci nisu bas sjajni igraci padaju brzo i nisko...
Ok, Devile, a ako te pogleda u oci i kaze:

Sta ces onda uraditi?

Lagati u oci?
A savest?
DO NOT UNDERESTIMATE THE POWER OF DENIAL!!!
Nisam ljubomorna to je najgore sto postoji a da provalis svog decka da te vara to se moze primeteti ... muskarci nisu bas sjajni igraci padaju brzo i nisko...
Onda si igrala sa losim igracima...Wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:47 pm.