Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

nista se ne moze sakriti,oci su ogledalo duse,ako zelis da vidis,vidjet ces,mislim da je to jako nisko,da osoba s kojom si u vezi ne zasluzuje takvo ponizenje kad to sazna,a saznat ce,prije ili poslije.
tnt79-tačno tako !
Uvek se sazna. A i glupo je...Što to raditi? Moraš da se kriješ,lažeš...Zašto? Čega se bojiš? Od KOGA se kriješ? Okreni se i idi dostojanstveno-mnogo je lakše...U svakom slučaju nema osobe koja neće provaliti da je prevarena - pre ili kasnije. To svako i ume i može. Prema tome ne varajte! Budite svoji i recite istinu - ne volim te više i to je to.
I sta kad sazna da si je prevario?Kao sto je rekla tresnjica pitanje je sta ti zelis da cujes?Ponekad je bolje neke stvari da ne znas i ne razmisljas o tome!!!1
Prema tome ne varajte! Budite svoji i recite istinu - ne volim te više i to je to.

Kako je to srceparajuće... NEMA šanse da provali iko prevaru ako ti sam to ne želiš da se ovako ili onako sazna... Te priče da ćeš uvek da provališ da li te je devojka ili žena prevarila su samo da pokušaš da je zaplašiš da to ne uradi, kao da ćeš odmah da primetiš... ma daj... ima onih plitkoumnih koje i poveruju u to ali takve upravo iz tog razloga i ne o(p)staju dugo u vezi/braku.

Ali to je tema o kojoj može mnogo da se piše i priča...
NEMA šanse da provali iko prevaru ako ti sam to ne želiš da se ovako ili onako sazna...

Ima sanse, cim imas grizu savesti!

Ako volis svog partnera, imat ces!
Ako ne volis, ...
... pa to i nije prevara!
Izuzetno opoipljiva tema...
Moje misljenje je da treba imati slobodu i da je tvoj zivot samo tvoj. Isto tako je u tudj zivot samo tudj.
Varaj ako ti se vara samo nemoj da povredis nikog.
Ne trosi svoju energiju da saznas da li te tvoj partner vara.
Dajte (skoro) potpunu slobodu partneru i zadrzite svoju i verujte mi u 90% veza necete biti povredjeni.
Da li ce ta veza biti duga ili ne zavisi od osobe.
moje misljenje je ; najgore je kada je neki par ljubomoran obostrano ja vam to pricam iz iskustva to je mnogo veliki bedak
MA JA TO ODMAH SKUZIM,PRAVI SAM PSIHOLOG ALI NE VOLIM LJUBOMORU TO RAZARA VEZU!!!
Da li ljubomora ubija ljubav ili ljubav ubija ljubomoru?
Zbog cega prevariti voljenu osobu? Zar ona nije dovoljna?
Ako nije sto ste je izabrali?
Zar ne znate sta zelite od partnera pa ne mozete da nadjete pravog.
Prevara je veliko SRA....
Meni svako jutro slece jedna vrana na prozor i govori mi,sve su zene iste
Meni svako jutro slece jedna vrana na prozor i govori mi,sve su zene iste
AAAAAAAAA, ovo boli!
Ne zelim da znam. Nista ne provaljujem i ne zanima me.
Ako mislim da nije - onda nije. Razumete?

Pravo pitanje je:"Sta hocu da znam? Istinu ili laz".
Ne pada mi na pamet da izigravam pandura svojoj devojci. Ako to hoce da radi, radice i ja tu nista ne mogu.
Ako nece - nece.

Cisto da se ne lozimo (mi frajeri), da kao mozemo i da bi trebalo da tu nesto ucinimo.
Cutis, gledas svoja posla, volis je, redovan sex i sad...ako to radi...sta ja tu mogu.
JEDNOSTAVNO - NE ZANIMA ME.
Pa... iskreno, ne bih mu ni zamerila da me vara s nekom boljom od mene... sve ostalo nema smisla... Smile)
Ako decko/devojka hoce da te prevari, ne mozes to da sprecis, uradice bilo kad, bilo gde, bilo s kim...
Jednostavno, stvar je u tome koliko te voli i postuje... Smile)
Сам чин партнерове преваре је финале, односно завршна фаза једног процеса који садржи у себи како слабљење степена љубави, тако и међусобне комуникације. Значи, "проваљивање" могуће преваре се доста поуздано може наслутити и доста раније. Наравно, ко то хоће и може, односно ко има снаге да истини погледа у очи.
Ako se obrati malo veca paznja u vecini slucajeva prevara se moze otkriti,najvise u ponasanju te osobe.Nije ponasanje isto pre i posle prevare,uvek nesto izda.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:16 am.