Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Braćo i drugovi zamislite da se nadjete u ovakvoj situaciji...

Oženjeni ste ili živite vanbračno sa ženom koju volite i koja vas ispunjava. Odlično funkcionišete u svakom pogledu, bar tako se vama čini i ne slutite da u toj vašoj "vezi" može da bude bilo kakvih problema. A onda u jednom trenutku saznate da vaša partnerka pored vas živog i zdravog ima i ljubavnicu, tj. da se povremeno sastaje sa izvesnom drugom ženskom osobom sa kojom upražnjava seks.

Šta biste vi uradili u takvoj situaciji? Trenutno sam sklon mišljenju da to i nije neko neverstvo i da bi se to možda moglo i istolerisati. Opet s druge strane, ne znam da li je to baš toliko bezazleno koliko se na prvi pogled čini.

Dakle, ako biste saznali da vaša žena ili devojka "praktikuje" seks i sa drugom ženskom osobom da li biste to smatrali neverstvom i raskinuli ili biste joj to istolerisali kao nešto što i nije tako ozbiljno i što se u principu posmatrano ipak može istolerisati?

Pandam ovoj temi, za forumašice tema može da bude da li bi svom partneru koga inače vole i sa kojim se u svakom pogledu dobro slažu ikako mogle da oproste ako bi saznale da On pored Nje kao svoje drage ima i "dečka" sa kojim se povremeno sastaje i radi to što radi. 8)

Mislim, očekuju se ozbiljni odgovori.
Ma ne bi mi smetalo uopste da devojka sa kojom se povremeno vidjam ima jos devojaka ni momaka ni sta god hoce, a mislim da ni mom muzu ne bi smetalo winklollollollollollol
roll Tema je zaista dosta delikatna i ne očekujem da će naići na neki veći odziv među forumašima. I pored toga što stremimo evropskim standardima i u tom domenu, naši ljudi su ipak suštinski posmatrano nepripremljeni za takve stvari i događaje.
Većina polazi od za njih neoborive pretpostavke da NJemu ili Njoj tako nešto nikada ne može ili neće da se desi pa o tome i ne razmišljaju, puno.
Međutim, dešava se. 8)
Moj savet ti je: AKO IH NE MOZES POBEDITI, TI IM SE PRIDRUZI. lollollol
Ne'sh se pokajati. lol
Zar je malo tema na ovu temu? roll Cini mi se da smo dosta pisali o tome, pa mi je malo bezveze da se ponavljam.
Eh, Vocko, ima nas koji nismo videli te teme... Smile

A onda u jednom trenutku saznate da vaša partnerka pored vas živog i zdravog ima i ljubavnicu, tj. da se povremeno sastaje sa izvesnom drugom ženskom osobom sa kojom upražnjava seks.

Primamljivo zvuci... wink
Braćo i drugovi zamislite da se nadjete u ovakvoj situaciji...

Oženjeni ste ili živite vanbračno sa ženom koju volite i koja vas ispunjava. Odlično funkcionišete u svakom pogledu, bar tako se vama čini i ne slutite da u toj vašoj "vezi" može da bude bilo kakvih problema. A onda u jednom trenutku saznate da vaša partnerka pored vas živog i zdravog ima i ljubavnicu, tj. da se povremeno sastaje sa izvesnom drugom ženskom osobom sa kojom upražnjava seks.

Šta biste vi uradili u takvoj situaciji? Trenutno sam sklon mišljenju da to i nije neko neverstvo i da bi se to možda moglo i istolerisati. Opet s druge strane, ne znam da li je to baš toliko bezazleno koliko se na prvi pogled čini.

Dakle, ako biste saznali da vaša žena ili devojka "praktikuje" seks i sa drugom ženskom osobom da li biste to smatrali neverstvom i raskinuli ili biste joj to istolerisali kao nešto što i nije tako ozbiljno i što se u principu posmatrano ipak može istolerisati?

Pandam ovoj temi, za forumašice tema može da bude da li bi svom partneru koga inače vole i sa kojim se u svakom pogledu dobro slažu ikako mogle da oproste ako bi saznale da On pored Nje kao svoje drage ima i "dečka" sa kojim se povremeno sastaje i radi to što radi. 8)

Mislim, očekuju se ozbiljni odgovori.

pazi, važim za izrazito tolerantnu osobu, prema tome, progledala bih kroz prste i u prvoj i u drugoj kombinaciji, ali pod jednim uslovom............. šta ću kad volEm te uslove................ da mi partner/partenrka ne zatrudni......................Smile))
Ma ne bi mi smetalo uopste da devojka sa kojom se povremeno vidjam ima jos devojaka ni momaka ni sta god hoce, a mislim da ni mom muzu ne bi smetalo winklollollollollollol

A da tvoj muz ima ljubavnika?
el mogu ja da ti reknem mesto blondyke............... jerBO je znam u dušu............... ne bi mu zamerila pod uslovom da upražnjavaU siguran sex............................Smile))
Micojka, svaka ti dala...znas me bre ki svoju winklollollol
pa nece te ostaviti zbog zenske ako icemu valjas, sta je to sto ona moze a ti ne?
Mislim da si ti u velikoj prednosti u odnosu na suparnicu... ili mozda gresim, otkud kod tebe doza straha, nesiguran si u sebe?
poslusaj savet koji ti je dala zlica.
Trojka, kakva bracna idila uuuf... eeee da mi je. :o lollol
pa nece te ostaviti zbog zenske ako icemu valjas, sta je to sto ona moze a ti ne?
Mislim da si ti u velikoj prednosti u odnosu na suparnicu... ili mozda gresim, otkud kod tebe doza straha, nesiguran si u sebe?
poslusaj savet koji ti je dala zlica.
Trojka, kakva bracna idila uuuf... eeee da mi je. :o lollol

Procit'o si ga izmedju redovI winklol
šta bi dao da sam na tvom mestu... :o
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:42 pm.