Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zasto neki imaju potrebu da dovode pojedince u neprijatnu situaciju?

Ponekad mi se cini da se to namerno radi. Kao da se uziva u tome. Ne samo da uziva osoba koja provocira, vec i neki iz okruzenja. Po meni je to jedna ruzna osobina i kompleksi koje pojedinci lece na taj nacin.

Zasto je to tako?
Vockice, shta te je izazvalo da postavish ovu temu?

Neshto ovde? :?

Ponekad mi se cini da se to namerno radi. Kao da se uziva u tome. Ne samo da uziva osoba koja provocira, vec i neki iz okruzenja. Po meni je to jedna ruzna osobina i kompleksi koje pojedinci lece na taj nacin.

Zasto je to tako?

Ja to stalno radim. Moji motivi su krajnje bezazlene prirode...
lollollol
Ne znam šta joj bi da postavi ovakvu temu. Mora da je neko iznerviro.

Ako je ne namerno, mislim da je to nedostatak takta, a ako je sa namerom da se neko dovede u neprijatnu situaciju, onda je to cist bezobrazluk.
U ljudima koji izazivaju takve situacije ima i bezobrazluka kako kaze Nell, ali u nekim slucajevima ima i zasluge te druge osobe...
aj sad ponovi sve ovo, al polako...................Smile))

Zasto je to tako?

meni mi neE potreban neko da me dovede u taku situVaciju, dovoljna sam sama sebE...................Smile))

Ako je ne namerno, mislim da je to nedostatak takta, a ako je sa namerom da se neko dovede u neprijatnu situaciju, onda je to cist bezobrazluk.

Nenamerno se piše zajedno...
lollollol
a kako se čita?...............Smile))
Evo ga, mora on inace ne bi bio ziv lol Nekada se napravi greska i pri kucanju, to ne znaci da je osoba nepismena. Za Nell se to sigurno ne moze reci. Ide joj i pismenost i elokvencija od ruke.
što se za dotičnog ne može ilimu nemože reći.......................Smile))
Kako ne? shock Tek je on jedna bistrica, zato mu nista i ne uzimam za zlo.
Ma on je svijetlija tačka ovog foruma i kad zakera i zanovijeta njegovim postovima se slatko nasmijem. On i kad "provocira" on to radi sa stilom Smile
axa................................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 1:07 pm.