Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

"Grmi, seva, vreme se menja"

Bojite li se grmljavine i sevanja?
Kako reagujete kad dodje do toga?
Desava li vam se cesto da dodje do provale oblaka, uz grmljavinu i sevanje, bas kad negde treba da idete? Da li odlazete izlazak ili vas nista ne moze poremetiti? wink

U Beogradu je upravo takvo vreme. Unhappy
Joj...uzasno se bojim grmljavine, :? nedavno me je takvo nevreme zateklo bas pred kraj radnog vremena, i ja sam ostala u kancelariji dok nije proslo, nisu upalila ubedjivanja mnogih koji tvrde da je to bezopasno, i da ne moze nista da se desi, bla, bla, bla.....nije da sumnjam, al se ipak iz nekog meni nepoznatog razloga bojim, a isto tako nedavno me je probudilo ujutru, ranom zorom, i vec sam bila spremna za evakuaciju ukucana u podrum, al sam se na vreme setila da ja uopšte nemam podrum rollrollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Da, bojim se kad jako grmi , seva, gromovi...tada sve iskljuchuem iz struje, mobilni gasim, skidam zlato sa sebe, djece... (jer sam chula da mobilni i zlato privlache gromove tamo gde se nalaze), a ako se nalazim u autu tada se ne bojim, jer sam (opet), chula da je najbezbednije u autu kada grmi , seva...
Vishe se plashim jake oluje, no grmljavine i sevanaja.

Sujeverna zena... winklol
Ja se najviše plašim novih tema na forumu jer posle svake shvatim da su postojeće još i super...
lollollol
Ja se najviše plašim novih tema na forumu jer posle svake shvatim da su postojeće još i super...
lollollol

Oli Ti postaviti neku ...onako... jaku, dobru... temu, na tvom nivou :?: rollwink

lollollollollollollollol
Pored toliko "savrsenih" tema, moze i poneka bezvezna. lol Toliko toga smo "sazvakali" i "prezvakali" da bi svaka tema bila ponovljena. Mozda je ipak krajnje vreme da se polako povlacimo. wink
Ja obožavam nevreme, grmljavinu, munje... Tongue Uživam čak i kada sam vani ako sam dobro obuvena i obučena... winkwinkwink
Pored toliko "bezveznih" tema, moze i poneka smislena. lol Toliko toga smo "sazvakali" i "prezvakali" da bi svaka tema bila ponovljena. Mozda je ipak krajnje vreme da se polako povlacimo. wink

Apsolutno se slažem...
lollollol
obozavam grmljavine, naravno sa mnogo kise!

i, naravno, iz prozora!

:D
obozavam grmljavine, naravno sa mnogo kise!

i, naravno, iz prozora!

:D

Al' se ti biter presvlacis... lollollol
Pored toliko "savrsenih" tema, moze i poneka bezvezna. lol Toliko toga smo "sazvakali" i "prezvakali" da bi svaka tema bila ponovljena. Mozda je ipak krajnje vreme da se polako povlacimo. wink

Dugogdisnji prijatelji su, obicno, "prezvakali" sve velike teme jos odavno.... ali zbog toga ne prestaju da se druze......

Ponovljene teme su mozda "greh" na tematskim forumima. Na ovom forumu ne bi trebalo da budu greh. "Stare' teme su nove za nove clanove foruma, a komentari novih clanova na "starim" temema su novost i za stare clanove......
Grme i sevaju ljudske cudi po forumu.....

Prolaznici se sklanjaju pod strehu, u zelji da ne pokisnu....

"Posle kise, dolazi sunce,
s njim i suncan dan....."
Mozda je ipak krajnje vreme da se polako povlacimo. wink

Ne...definitivno ne!

Zar zbog nekih mizerija, kojima je toliko dosadno u realu, pa dodju da se ističu svojim idijotizmima na forumu?

Strpljenja draga, dosadiće sami sebi, a to smo doživeli toliko puta, samo ''ignore'' winkwinkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:44 am.