Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Bas sam je sinoc izgovorila... Kada smatram da je to potrebno, nije mi tesko!!! Wink))
Damice, izvini ako sam te nekada uvredila!!! Wink))
ETO I JA TO JUCE URADIO AMELIJI I NJENOJ LJUBAVI JER SAM SMATRAO DA JE BILO POTREBNO!!!
Ni meni nije tesko, ako sam necim uvredio drugu osobu uglavnom se izvinem.
Ako pogresim ili uvredim nekog, nije mi tesko reci izvini..
DA LI VAM JE I KOLIKO VAM JE TESKO DA IZGOVORITE OVU REC???

Ta teška strana reč - izvini!!!
Nije teško izgovoriti, ali je teško utvrditi da sam zgrešila...Smile))
Ako pogresim ili uvredim nekog, nije mi tesko reci izvini..
ni najmanje,problem je sto se ja izvinjavam i kad znam znam da nisam kriva zarad "mira u kuci".Pa ljudi koji to znaju nekad zloupotrebljavaju.
Moram reći da odavno nisam bila u situaciji koja bi zahtjevala izvinjenje.Ako se nadjem u istoj,nije mi tesko izgovoriti tu riječ.Ne volim formalna izvinjenja.
Nije mi ni glupo ni tesko, to je ljudski.
Ako sam pogresio nije mi problem uopste.
kod mene na poslu je ta rec stalno u upotrebi - uvek se kasni sa uplatama tako da se ja po celi dan izinjavam preko telefona. Cak mi je to "izvinjavamo se" postalo zabavno.
Nije mi nikad tesko reci izvini ako smatram da je to potrebno, tj. ako smatram da sam nekog uvrijedila. Ali cesto, zbog moje tvrdoglavosti, tesko priznam da sam pogrijesila.
Izvini, da te pitam..
Izvinjavam se ako sam..

Ma, izvini izgovaram svakodnevno, u raznim situacijama.
Ono pravo "izvini" ne izgovaram tako cesto. Ne sto mi ga je tesko reci, vec zbog toga sto se zaista trudim da ne dodjem u situaciju da nekome, koga sam povredio ili uvredio, moram iskreno da se izvinjavam.

I da.. izvinite zbog nesto duzeg komentara..
izvini.....sOOtra....... :op

...i tako......................................
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:48 am.