Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Elem...
Nema mene par dana na ovoj stranici (meni dragoj jer ima tu i divnih ljudi Smile) , dodjem, pocnem da "listam" teme i koju god otvorim naidjem na isto... Unhappy
Netrpeljivost, naklonost, svadju, prepirku, po neku lijepu prepisku... Wink
Sve nikako ne mogu da pronadjem da se forumasi drze teme (takva sam i sama jako cesto ali se trudim da nikog ne vrijedjam niti mnogo hvalim), ali sad bas ne vidim smisao mnogis stvari.E, zato sam odlucila da "sagradim" ovo igraliste na kojem ce oni koji zele moci da kazu o svakome sve sto im je na srcu.Vjerujem da ce ova tema da ima hiljadu posjeta i tri komentara :D

Dakle, necu pitati - "Sta mislite o osobi gore, dole, ispod, ili iznad vec....Ako imate zelju da nekoga hvalite, kudite, kritikujete.... iz naseg malog ForUM svijet, uradite to ovdje a ne po raznim temama ! winkwink

Svaka tema je dobrodosla i od svakog forumasa i ne treba ju omalovazavati.

E da, "skidam kapu" nekolicini savjesnih forumasa, na koje nikako da se ugledam :D
Cekajte, idem i ja!!!
E, draga moja ToSiTi wink , bilo je vise pokusaja da se na jednoj temi kaze ono sto se ima, ali tesko. Ne ide to na ovom forumu Unhappy

Mnogo je nas, koji volimo ovaj foru, bas iz razloga sto je neobavezan, vesao, sto ima ljude koji znaju za salu i puni duha. Naravno da ima i netrpeljivosti, ali covek mora da je fleksibilan, ako zeli da se druzi. Bar u ovom virtualnom svetu nema potrebe za vredjanjem i prepucavanjem. Ne moramo da se hvalimo, ali neka tolerancija mora da postoji. Bilo bi i nenormalno da su svi svakome po meri. To ipak nije razlog da se vredjamo.

Evo, ja cu tebe da pohvalim sto imas dobru volju da se neke stvari dovedu u red, na forumu, sto znaci da ga volis, kao i da su ti forumisi dragi. Smilewink
Hvala ti....

Evo ja cu za tebe da kazem da si u onoj petorci kojoj "skidam kapu"Wink
Cekajte, idem i ja!!!
Ovde ce uvek tako biti,jer postoji grupa ljudi koja voli da glumi babe vange,dezurne pajace za bockanje,dezurne folirante koji kopiraju profile,sire otrov,zlobu i mrznju!Ali mi ne bi bili mi kad svega toga ne bi imali!
Sta da kazem, sve je vec odavno receno. Koliko ljudi toliko
cudi. Niti kudim niti hvalim, furam fazon svoj...pa kome pase
ok, kome ne, takodje ok. Ne zanima me nicija privatnost, samo
ako je moguca dobra komunikacija, bez prozivanja i vredjanja,
ako ne..... adio lolwink
Dakle, necu pitati - "Sta mislite o osobi gore, dole, ispod, ili iznad vec....Ako imate zelju da nekoga hvalite, kudite, kritikujete.... iz naseg malog ForUM svijet, uradite to ovdje a ne po raznim temama !

Kada prochitah ovo izmedju Bitera i Broda, htedoh otvoriti sl. temu, no ti-ToSam Ja me preduhitri.... evilTonguewink
Ja sam svojevremeno imala sl. "komunikaciju" sa par chlanova, ali ovo je prevazishlo sve granice :x
A, i ja se svojevremeno promenih (shto se tiche svadja, prepucavanja....), jer iskreno recheno smuchilo mi se visheeeeeeeeee......kada bih se nastavljala bio bi haos do beskraja.........a , to nichemu ne vodi na forumu.

Ujedno zahvaljujem osobi koja me usreci u zivotu :D ... DRAGI HVALA TI ZA SVE...OBOZAVAM TE!!! Smile :D
Veliki pozdrav dragoj ``kolegi``!
Oprosti sto ti uprskah temu!
winkwinkwink
Soko zove orla,soko zove orla....
Brode ,javi se.... lol
Ae,dodji da ti kazem da se ....u tebi krije nesto zanimljivo Tongue
Cekajte, idem i ja!!!
Ja sam miroljubiva, fina i tolerantna osoba, suptilna duša i velika dobrica al burno reagujem na prostakluke. Mene kad iznerviraju, malo su mi i sve teme na forumu...
lollollol
Ja sam miroljubiva, fina i tolerantna osoba, suptilna duša i velika dobrica al burno reagujem na prostakluke. Mene kad iznerviraju, malo su mi i sve teme na forumu...
lollollol

shock daj msn ! :D:D:D
Cekajte, idem i ja!!!
Ti da, al prvo skini ćega, i obriši temu lollollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ti da, al prvo skini ćega, i obriši temu lollollollol

shockshock A El,to lozinka za msn konjega? roll
e neceM ja njegov msn imam ja svoj :D:D,nek' on skine gace ! idea
Cekajte, idem i ja!!!
misim da se on skino načisto............... il su ga skinuli...................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:53 pm.