Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Otkrijte nam sta to nosite u svojoj torbi?

Bez cega nigde ne idete?

Haha oduvek sam mislio da imate bar jednu ciglu ili betonski blok u torbi :D
Haha oduvek sam mislio da imate bar jednu ciglu ili betonski blok u torbi :D

He he he... moja torba-tashna lichi na tako neshto ponekad Tonguewink
novcanik, vozacka i saobracajna, vlazne i obicne maramice, cigarete, upaljac, kljucevi, ruz za usne, krejon, mobilni tel i to bi bilo to ...(morala sam da pogledam u tasnu) winkrollwink

U zavisnosti od situacije mogu jos neke stvari da se nadju.. wink
Lichni dokumenti (vozachka, saobracajna, l.k., ...), mobilni, cigarete, upaljach, rokovnik - imenik, olovka, razni kljuchevi, novchanik, slushalice od mobilng, zvake, par shnalica i gumica za kosu, vlazne i obichne maramice...

A, shto reche Milichica mogu se naci ( ili ne naci), josh neke stvarchice, u zavisnosti od situVacije... Smilewink
Sva su mi dokumenta i kartice u novcaniku, ne daj boze da mi ga ukradu (mislim zbog dokumenata), mada retko se vozim busom, jedino kad idem u centar...u obilazak radnji... wink
Dokumenta se podrazumevaju, jer stoje u novcanicu, a bez novcanika nigde ne idem. Tasna mi je uvek puna raznih gluposti od kojih mi pola nije uopste potrebno. Vazno je da je tu uvek novcanik i mobilni, kao i cigarete, upaljac. Nekad mi je tasna teska, kao da imam cigle u njoj, a da me covek pita zasto i sta je u njoj, ne bih znala kaSti roll
Dokumenta se podrazumevaju, jer stoje u novcanicu, a bez novcanika nigde ne idem. Tasna mi je uvek puna raznih gluposti od kojih mi pola nije uopste potrebno. Vazno je da je tu uvek novcanik i mobilni, kao i cigarete, upaljac. Nekad mi je tasna teska, kao da imam cigle u njoj, a da me covek pita zasto i sta je u njoj, ne bih znala kaSti roll

He he he... deshava se isto i meni Smilewink
Izgleda da sve isto nosimo...xe,xe, teska... wink
Izgleda da sve isto nosimo...xe,xe, teska... wink

Ma mi zene smo chudo i u nekim stvarima jako slichne ......... Smilewinklol
Otkrijte nam sta to nosite u svojoj torbi?

Novchanik (novac,kartice i lichna dokumenta), kljuchevi, mobilni (3 kom.), cigarete,
vlazhne maramice, krema za ruke, parfem, labello (2 kom.), naochare za sunce (2 kom.),
mini rokovnik i Orbit.

Eto... Smile
Moj momak popizdi kad ga zamolim da mi ponese torbu, toliko je teshka... A, nisam verovala da cu doci u tu situaciju... :?

Nekada sam nosila male torbe... oops

Obavezno: vlazzne maramice, krema za ruke, novcanik i kartice, shminkica, uloshci, cigarete po potrebi, kishobran, za cipele neshto, telefoni, i leti i zimi labello, naocare za vid i Sunce i ko ce znati josh shta... wink
hahaha...e bas sam se slatko nasmijala!
Podjem ja na satanak MCK u Banski dvor i ne razmisljajuci gdje sam zapravo posla. Uzmem tasnu, skockam se i....
dodjem na ulaz...piiiiiipppppppppp....
"Gospodjo,mogu li pogledati sta imate u tasni?"-upita me covjek iz obezbjedjenja.
Auuuuuhhh! E,tek onda me uhvati panika lollol
Otvori, zaviri.... shock
Okrene ju naopako i istrese evil
...kljuceva kao da sam upravnik zatvora...
cigarete, upaljaca ne zna im se broj, novcanik tezak kao "Kapital" (pun dokumenata, kartica, nesto para..Smile), maramice,tablete protiv bolova, po neki tampon, univerzalna cakijaSmile, sarafciger shock (i ja se iznenadih kad vidjeh.Dijete ubacilo, oca mu ocinskog), mobilnih par komada.....i jos po nesto
Covjek pokupi sve ono i nasmija se od srca a ja... oops

Mislim da bih ovu pricu ispricala kad bi me neko pitao za najveci blam u zivotu :?

A sta cu kad uvijek zurim! (gresnik uvijek ima opravdanje :D)
Cekajte, idem i ja!!!
Tosam.................... misim da je tema bila šta nosiš u torbi, a ne u koferu..........................Smile))
Tosam.................... misim da je tema bila šta nosiš u torbi, a ne u koferu..........................Smile))

lollollol
Cekajte, idem i ja!!!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 7:59 am.