Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zidvljaućuje zar ne !?!
Moežte li vejorvatvi da je svtanro mgou rzmjautei što sam npaiaso. Femnoleanna slia ljoduksg mzoga ... njei btino po kjoem rdeu su solva solžnea, vžano je smao da su puro i poljsdenje solvo na pavrom mestju . Osatatk mžoe btii u ptpouonm nredu a vi još ujviek mžetoe čtitai bez porbemla. Ovo je ztoa što ljuduksi mzoak ne čtia skvoa solvo pobesno ngoe rjieč kao cjielu.
A ja sam ujivek msilio kkao je tčonsot psianja vžana !!!...
ne vidim ni jednu slovnu grešku u tvom postu.......................Smile))
Meni se desi da tako pisem i kad se ne igram lolloloops
ne vidim ni jednu slovnu grešku u tvom postu............. Smile))

Takodje.... Smile))
jako te tesko citam, napisi pravilno!
lol

obzirom da rec sastavljena od glasovnih simbola nosi i visak informacija, greske se mogu korigovati...

ipak kada je nesto kriticno vazno, rec mora biti egzaktna, bez slovnih gresaka.

I ne samo da ne citamo slova, vec cesto preskacemo i reci, pretpostavljujuci da znamo sta je napisano.
Obzirom da svoje napisano poznajemo, unapred znamo sta treba da se nalazi na pravom mestu, cesto ne primecujemo svoje slovne greske, cak ni pri desetom citanju, dok ce drugi citalac u trenu zapaziti nasu gresku...
/a vi zekite Belu! Tongue /
8) wink
Svojevremeno sam i ja dobila takav mail i fascinirala me je cinjenica da ljudsko oko registruje samo prvo i poslednje slovo! shock 8)

Ko zna shta sve josh propushtam po istom principu?! shock
Tongue
jes vala, svašta u žurbi mož se desi...................Smile))
Prncip je siti vse su sotalo nijanse wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Zidvljaućuje zar ne !?!
Moežte li vejorvatvi da je svtanro mgou rzmjautei što sam npaiaso. Femnoleanna slia ljoduksg mzoga ... njei btino po kjoem rdeu su solva solžnea, vžano je smao da su puro i poljsdenje solvo na pavrom mestju . Osatatk mžoe btii u ptpouonm nredu a vi još ujviek mžetoe čtitai bez porbemla. Ovo je ztoa što ljuduksi mzoak ne čtia skvoa solvo pobesno ngoe rjieč kao cjielu.
A ja sam ujivek msilio kkao je tčonsot psianja vžana !!!...

Sve sam te razumjela i evE se josTE se divim sama sebi Tongue al' i tebi,vjeruj mi :D
Cekajte, idem i ja!!!
Još jedan fenomen je da što brže čitaš tekst koji je tako napisan, bolje ga razumeš...
es probo, a? priznaj......................Smile))
Kanda sam ovdI nešto napis'o al sad gi nema...
rollrollroll

Može li mi ko pomoći da se setim?
:?: :?: :?:
es ti to i sliku izgubiJo?.....................Smile))
МцаДиа иамш порлбмеа с вдоим ?............... wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:31 pm.