Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Eto...i Real je vjerovatno dozivio nesto slicno i otisao. Kazem ja da je covjek ipak pametan! Zelim da se pozdravim sa nikovima koji su mi dragi a i koji nisu, svakako.Mislim....sa ljudima koji stoje iza nikova. Danas sam ovdje dozivjela nesto sto nije nikako normalno. Neki (koje ne smijem da spominjem shock ) su mi danas dojavili da nije lijepo da ih primjetim da su konacno dosli na "posao" :D, sto je istina! I.... posto sam dosla ovdje da se opustim i zezam mislim da je doslo vrijeme da odem tj. ......Ako sam koga uvrijedila namjerno ili nenamjerno , izvinjavam se.Lijep pozdrav od Dragane i zelim vam ugodnu prepisku.
Cekajte, idem i ja!!!
To nije razlog da odes. Nama je lepo s tobom, a ako je je i tebi, znaci, treba da si ovde i da se zabavljamo.

Prema tome, ne idi nigde, ostani tu i druzi se sa nama.
shock heeeeeeeeeeej, ček malo................ mislila sam je šala ono "ja sad odoh" i neka tako i ostane.............. ŠALA.....................Smile))
Di ces bwe pa tek si (sam ) dosla na posao!? winklollollol Nije valjda da dozvoljavas da te neko "izbaci" sa foruma, nama je ko sto rece Vockica vrlo prijatno s tobom i rado te citamo, daklem ostani bwe! lol
a to što ja kažem, nema veze, el tako ti jedna seksiko?....................Smile))
Elem, de ces bwe pa tek sam dosla na posao, evo Micojka lepo kaze , a mislila je da je sala...sala i igara ...neka tako i ostane lolwink
hm, samo čitaš moje postove, a es vidla šta je Voćkica napisala.......................Smile))
Е,ТоСиТи,куд бежиш???

Снаге безбедности ти обрисале један пост и ти беж.............. shock

Ма схвати и ти њих,дуго ништа нису радили,а онда у налету ентузијазма и

радног одушевљења нису се могли зауставити..........Ништа друго до страст

за цензуром,сад се сигурно кају и горке сузе лију.........А и ми смо криви, јер

се дуго нисмо псовали и вређали међусобно на форуму па се људи успавали...

wink
ToSamJa je stvrno ostisla. Zna li neko razlog? Ako je neko s njom u kontaktu moze da je ubedi da se vrati. Steta da nije sa nama. Bas je simpaticna osoba.
ToSamJa je stvrno ostisla. Zna li neko razlog? Ako je neko s njom u kontaktu moze da je ubedi da se vrati. Steta da nije sa nama. Bas je simpaticna osoba.

Vocka, nije otisla, klikni na njen avatar tu je zena 8)
Ali se ne pojavljuje na forumu. Ne znam da li je neko uvredio, povredio...ili vec sta. Vidis i sam, Tirkiz, da je nema na forumu, a i temu je otvorila povodom svog odlaska.
Da, sada sam detaljnije procitao njen post, pomislih da je razocarana zbog odlaska Reala a onda vidim da je imala probleme.
Ne volim kada nam ne napisu konkretnije kakve i sa kim probleme nego nas ostave u nedoumici.
Ti si bwe problem... lol
S'o sve moras da znas... Tongue

ToSamJa, vrci se nemo' da ti hakujemo nalog... lolWink Nije ovdI tako lose, kunem se. Wink
Eto...i Real je vjerovatno dozivio nesto slicno i otisao. Kazem ja da je covjek ipak pametan! Zelim da se pozdravim sa nikovima koji su mi dragi a i koji nisu, svakako.Mislim....sa ljudima koji stoje iza nikova. Danas sam ovdje dozivjela nesto sto nije nikako normalno. Neki (koje ne smijem da spominjem shock ) su mi danas dojavili da nije lijepo da ih primjetim da su konacno dosli na "posao" :D, sto je istina! I.... posto sam dosla ovdje da se opustim i zezam mislim da je doslo vrijeme da odem tj. ......Ako sam koga uvrijedila namjerno ili nenamjerno , izvinjavam se.Lijep pozdrav od Dragane i zelim vam ugodnu prepisku.

Dragana mislim da gresis. Osobama koje te provociraju ili
vredjaju nikada ne dozvoli da se spustas na taj nivo. Jednostavno
ignorisi, to ih vise boli, posto ocekuju reakciju na izazov i tada
likuju. Jednostavno ne obracaj paznju, pisi tamo gde se pronalazis
opusti se i uzivaj. Tvoje je pravo sa kime ces da pricas a sa kime
ne. Vrati se u drustvo 8)
Tako je i LaleGator otishao, pa doshla LaleSosa...Ne zavaravaj se devojko, ne mozesh ti bez nas. Kaladont ti je najslabija tachka, znam te. wink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:01 am.