Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

DA LI STE ZA TO DA SE JEDINA SRPSKA TELEVIZIJA UGASI ILI NE?????
Sve mi je jedno!

Samo da mi ne gase kablovsku da mogu da gledam dobre strane kanale...Rai Uno, Rai Due,Discovery Channel , Viasat!!!
Jedina srpska televizija?

Bice da je veca sramota sto hoce da ukinu RTS posto je to nasa drzavna TV...

A BK je privatna TV, stvorena od ocigledno nekome sumnjivih para...
Licno nemam nista protiv BK, mada ne gledam previse TV ali moglo je nekad nesto da se pogleda na njoj.
Svejedno mi je koji cu kanal imati a koji necu.

Nisu mi bas ni jasni razlozi zasto je ukidaju...ali dobro, ko sam ja da meni mora sve da bude jasnoSmile
Ako je nesto trebalo da se gasi, makar i privremeno, to je onda TV PINK...
BK bar ima profi novinare...I emisije sa koliko - toliko ukusa..
Toliko.
sta me briga za BKTV..ionako je sve od opreme do frekvencije pokradeno i zauzeto...i jos kad razmislim kome je pripadalo...ma bas me ......
Zao mi je jedino i samo radnika koji tamo rade...
Nemam nista protiv BK, ali ne gledam bas tv..
Kad sam krenula radila je, kad sam dosla ono strafticeSmile Nista mi nije jasnoSmile
OD KADA NEMA BK TELEVIZIJE NI NE PALIM TV :

. . . nema ISIDORE BJELICE; nema SANDRE LALATOVIC; nema OLIVERE KOVACEVIC; nema TELEFAKTA; nema BISERA; nema TABLOIDA; . . . NEMA NEMA I NEMA!

KOME JE SMETALA ISTINA ????????????????????????????????
sta me briga za BKTV..ionako je sve od opreme do frekvencije pokradeno i zauzeto...i jos kad razmislim kome je pripadalo...ma bas me ......

Hehehe... A da sam znao da te boli uvo za njih ne bih potpisao peticiju... Smile

Salim se malo. Nisam potpisao peticiju, i bas me briga. Samo sam pitao ima li negde peticija za ukidanje PINK-a.
Marija:
Ako je nesto trebalo da se gasi, makar i privremeno, to je onda TV pINK...

Delises:
Samo sam pitao ima li negde peticija za ukidanje pINK-a.

Tu bih i ja da potpišem!

Toliko... Wink
A što se pitanja tiče, nisam za to da se ugasi BK (mada nisu ni oni cvećke) ali činjenica je da imaju odlične novinare i kvalitetne emisije...
BK televizija (i ostale televizije) me zanimaju koliko i govno koje sam juce israo...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 7:46 am.