Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Izvinjavam se, sto je ova tema privatnog tipa, ali kad mogu svi (vala) mogu i ja. Tongue

Vockice & Acika, hvala sto ste se odazvali pozivu za kaficu i ulepsali mi nedeljno popodne. Wink
Vidimo se uskoro, kao sto smo se i dogovorili. Wink
A, Ameliji & Damici bih porucila, da mi ostave neki kontakt broj na pvt, da ih upecam za sledecu turu (ako mogu, naravno). Smile Ne mogu, da postignem sve od jednom. oopslol

Unapred zahvalna,
Zlica Tongue
Zaista je bilo dobro, posle dve godine, i tebe videti opet lol Popiti kafu, provesti prijatno vreme sa jednom tako ljupkom i prijatnom osobom. Naravno, svi komplimenti i prisutnim muskarcima, koji su, na svoj nacin, ulepsali nas susret. lol

Unapred se radujem dogovoru za skoro vidjenje, kao i susretu sa osobama, koje ovog puta nisu bile prisutne. wink
Zaista je bilo dobro, posle dve godine, i tebe videti opet lolPopiti kafu, provesti prijatno vreme sa jednom tako ljupkom i prijatnom osobom. Naravno, svi komplimenti i prisutnim muskarcima, koji su, na svoj nacin, ulepsali nas susret. lol

Unapred se radujem dogovoru za skoro vidjenje, kao i susretu sa osobama, koje ovog puta nisu bile prisutne. wink

Znam ja, da to nisi mene opisala... TongueTongue
Hvala Tebi, za lepo drustvo. Wink A muskarci samo mogu, da budu polaskani, sto su imali dve tako lepe cure pored sebe. lollol
Damica već neko vreme ne posećuje sajt, ali ako zaista želiš, mogu da ti nabavim njen broj..........................Smile))

ps. mislim da se ne bi naljutila na mene ako ti prosledim gore pomenuti......... broj.......................Smile))
Nemo' da me zezas, bwe, jer sam u stanju da ti priredim zasedu, sa dva opaka i celava momka, koji ce te kidnapovati posle radnog vremena, pa ti gledaj ondaK. lol
ti se samo družiš s neki ćelavci.....................Smile))
Imas dva izbora...
a) milom
b) silom

Zaokruzi tacan odgovor. lollol
pa ja bih s Milom............... ipak je on poznat čoek....................Smile))
Netjem ich, samo da se javnem Tongue
Damica već neko vreme ne posećuje sajt, ali ako zaista želiš, mogu da ti nabavim njen broj..........................Smile))

ps. mislim da se ne bi naljutila na mene ako ti prosledim gore pomenuti......... broj.......................Smile))

Ja necu sa damicom, ona em je mnogooo luda, em jede puno plazme, em oce nulu na platu, em em i na kraju ne znam shta ce od nas trazzitiiii... shockshockshock

p.s. A, bre Zlico, shto mene u drugi krug?! Tonguelollollol
Imala sam guzvanjac, pa sam jedva stigla, da otrcim i prvi krug. SmileSmile
Zekim se ja malko, nije vazzno kada, vazzno je da ce se desiti... Smilewink
Imala sam zguzvanjac SmileSmile

eh te trešnje.......... kad se samo setim................Smile))
Kuvane suve shljive?! shockshockshock Tada se najbrzze trci... lollollol
biće da je to ostavila za drugi krug.......................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 4:16 pm.