Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li vas dodatno uzbudjuje ako vam partner u toku seksa shapuce bezobrazne rechi?

Ja izludim ... TongueTongueTongue
Dirty Words
shock

Moja nastavnica engleskog je jedna muskobanjasta gospoja. Nikada nisam pozeleo da stignemo do te lekcije...... lollollol
Ja uglavnom u toku sexa skinem slušni aparat, tako da ništa ne čujem, a on može da šapuće šta oće rollrollroll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Od shaputanja do deranja... Put je kratak... TongueTongueTongue
Smuvali se Šveđanka i Mujo…
elem,
smuvali se oni i otišli u neki stančić. Počeli lagano da vode ljubav, pa sve grublje i grublje.
U jednom trenutku Šveđanka kaze: "Talk to me dirty…"
a on će: "JEDI GOVNA!"

lollolwink
Ja ga osamarim. lolTongue

A, shto tako jadna ne bila winkTongue
lollollol
Ja uglavnom u toku sexa ga guram jako duboko , dok mi on šapuće bRezobRazne reči... rollrollroll

Nenkice, opasnice jedna wink

lollollol
ima li gadnijih reči od:
"Jesam li Te usrećila, dragi"..... arrow :?:

A, prethodno sam je vodio "na groznicu subotnje večeri", pa posle toga na razgledanje grada s reke uz večericu, pa je dolaskom u hotel izmasirao u "toploj" kupki djakuzi kade, a onda je jlubio svud gde mašta dostiže i na kraju dovoljno dugo radio (istina uzajamno) ono što neki zovu "ljubav" (a misle na sex)....

Ma ljudi moji i žene naše: "Ko je koga tu USREĆIO"... arrowidea
Niki, Niki....trenutno imam niz ''prosto''(prostačkih) proširenih reči, kojim bih te počastila za ovo fenomenalno editovanje winkwink

I nemoj više please!

A kad smo već kod prljavštine...da me zamoli partner da mu sapućem prljave reči, počela bih od: prljavog veša, prljavog sudja, šporeta......mislim da bih ga prilično uzbudila ha? winklollollol
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Ja ga osamarim. lolTongue

A, shto tako jadna ne bila winkTongue
lollollol

On ce meni da prica bRezobrazno... twistedtwistedlol
Samarcina nego sta! lollol
Da li vas dodatno uzbudjuje ako vam partner u toku seksa shapuce bezobrazne rechi?

Jel' to kao u onom vicu, izludis kad ga obrise o zavesu... lollollolwink

oops
Manu, mislim stvarno... shock

A delovao je skroz drugačije do ove teme.... rollTongue

Meni više deluje da je kao u onoj situaciji kada u toku sexa čiji su akteri Fata i Ibro . . . nailazi Mujo (Fatin muž) . . . i Fata mu kaže - 'el vidiš bolan kako "to" treba da se radi. Wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:48 am.