Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko uzivate u mazenju sa vashim dragim ili dragom?
Da li za vas to predstavlja samo predigru ili neshto drugo?
Koliko vam je to bitno u vezi?

Velika sam maza... no, za mene mazenje nikako ne mora da predstavlja predigru... shta fali mazenju a da nije nikakav uvod?
Najvishe volEm cheskanje po rukama, kosi, ledjima...khm, khm... oops tako da mi je to nekako "amin" shto bi neko rekao, hihi....

Zakljucak: mazenje-obavezno... bilo koje vrste i zelim chuti i vasha misljenja, iskustva... Smile )))
Mi vise volimo, da se bijemo, jer se tako jos vise zblizavamo... lolTongue

Ima necheg u tome... wink
jes vala, ništa lepše od bijenje............... nego sve me stra, pući će mu film, pa će pobegne u sigurnu kuću.........................Smile))
lollol
Jesi sasava, tek sada sam ovo procitala...
Jok bwe kome je do mazenja kad potajno sve mi zelimo silovanje!?(nemoj me osporavas lepo kaze statistika, ko li je samo pravio nije mi jasno ali je statistika) winklollollol
jes vala, ništa lepše od bijenje............... nego sve me stra, pući će mu film,(ili rebra) pa će pobegne u sigurnu kuću.........................Smile))

MOLIM.....e vala bash si za batine :x
Jok bwe kome je do mazenja kad potajno sve mi zelimo silovanje!?(nemoj me osporavas lepo kaze statistika, ko li je samo pravio nije mi jasno ali je statistika) winklollollol

Statistika je statistika, a kUj je pravio po tom pitanju...moz`bit` autor one teme... o silovanjE... rollwink
lollollollollollollollol

Mislish, "bijenje" je najlepshe mazenje? Hm... ima, ima neshto u tome... (kao shto reche Lale )........ wink
lollollol
jes vala, ništa lepše od bijenje............... nego sve me stra, pući će mu film, pa će pobegne u sigurnu kuću.........................Smile))

lollollol Ma, ako tamo jednom ode ( "u sigurnu kucu" ), izgubi Ti njega Mici ... `el ti znash kakve su tamo mazulje Tonguewink
lollollol
Pa mali je broj osoba koje ne vole da se maze, samo što to pojedinci ne vole pokazivati javno... wink
Pa mali je broj osoba koje ne vole da se maze, samo što to pojedinci ne vole pokazivati javno... wink

Naravno Milichice 8) ... ali nije mi jasno, shta ima u tome loshe pokazati i javno... shockroll

lollollol Ma, ako tamo jednom ode ( "u sigurnu kucu" ), izgubi Ti njega Mici ... `el ti znash kakve su tamo mazulje Tonguewink
lollollol

Tek bi ondaK video svoga Boga, kada bi one navalile na njega. Platio bi ceh za sve njihove muzOVE i decke, zbog kojih su se one nasle tamo. lollol
aaaaaaaaaaaa samo vi mene ložite............... biće da mu kuća ne gine.......................Smile))
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 9:38 am.