Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Neshto se razmishljam....koliko cu izdrzhati a da ne postanem kandidat za banovanje!? Tek sam se po hiljaditi put vratio a opet bih udario na vetrenjache...ali...volim i ja narandze no trpim....Nikitin post o beli me podsetio na onog bambina shto ga ovde ubishe...Kad malo bolje razmislim forum je i bio naj interesntniji kada je bilo svadja...oduzhih ja ovo...ali ako treba da biram izmedju dobre svadjice i tema tipa"kaladont"..."shta mislish kada si ispod ili iznad"....e ja biram RASPRAVU...ali nema vishe protivnika...koga sada da napadnem kada nema Helene..Viteza..Kralja...Pa ni onog pedofila vidim nema(banovan)........hitno dovedite nek0og manijaka na forum....
više volEš raspravu nego da bIdeš iznad ili ispod........................ lepo ja kažem, došo kraj sveta..........................Smile))
Će se vrate oni svi samo pod drugim nickovima nemasda brigas.
Vidim ni dejanhn nema vise
više volEš raspravu nego da bIdeš iznad ili ispod........................ lepo ja kažem, došo kraj sveta..........................Smile))

Ej bwe...opet od ozbiljnih tema pravish ludaru...otvori si temu pa budi i ispod i iznad traktora....kukuruzachice NIjedna...
što odmaK režiš na ja?

otvorila bih temu, al n'umem..................Smile))
Navraca li JARO binic??Sa njime sam se makar na temu sporta lepo raspravljao...(josh sebi nisam oprostio shto sam ga napao zbog Helene...ali to je bio bambijev prvi mesec na forumu...negde daleke 2005)
[quote="SEROLIVERIII.......hitno dovedite nek0og manijaka na forum....[/quote]

Cu da ti ga dovedem... lol I on jedva ceka, da tebe vidi. lol
[quote="SEROLIVERIII.......hitno dovedite nek0og manijaka na forum....

Cu da ti ga dovedem... lol I on jedva ceka, da tebe vidi. lol[/quote]

Bezopasan je taj...poshto mora tebe takvu chesto da gleda sigurno je pod sedativima.... loltwisted
nije pod sedativima, nego pod sendvičima........... da viš samo na šta ga je napravila.........................Smile))
ništa, baš je sVinJpatičan.........................Smile))
Neshto se razmishljam....koliko cu izdrzhati a da ne postanem kandidat za banovanje!? Tek sam se po hiljaditi put vratio a opet bih udario na vetrenjache...ali...volim i ja narandze no trpim....Nikitin post o beli me podsetio na onog bambina shto ga ovde ubishe...Kad malo bolje razmislim forum je i bio naj interesntniji kada je bilo svadja...oduzhih ja ovo...ali ako treba da biram izmedju dobre svadjice i tema tipa"kaladont"..."shta mislish kada si ispod ili iznad"....e ja biram RASPRAVU...ali nema vishe protivnika...koga sada da napadnem kada nema Helene..Viteza..Kralja...Pa ni onog pedofila vidim nema(banovan)........hitno dovedite nek0og manijaka na forum....

Upropastishe mi ove dve kandidaturu...
lollollol
Nemo' da i ti odes za Brodom u kukuruze... lol
Navraca li JARO binic??Sa njime sam se makar na temu sporta lepo raspravljao...(josh sebi nisam oprostio shto sam ga napao zbog Helene...ali to je bio bambijev prvi mesec na forumu...negde daleke 2005)

Eeeee, Bambi, Bambi... on je nekako nestao kad sam se ja pojavila, a razlog stvarno ne znam... Unhappy Bio je kul lik, a trebalo je vremena da ga skapiramo... wink

ali ako treba da biram izmedju dobre svadjice i tema tipa"kaladont"..."shta mislish kada si ispod ili iznad"....e ja biram RASPRAVU

Slazzem se, potpuno, sa tobom... Smile
Evo, ja se prijavljujem da budem manijak... shock

Eeeee, Bambi, Bambi... on je nekako nestao kad sam se ja pojavila, a razlog stvarno ne znam... Unhappy Bio je kul lik, a trebalo je vremena da ga skapiramo... wink

Garant si pidnula... lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 10:45 pm.