Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Čovek ima ženu i ozbiljno su se posvadjali. On je pri tome svestan svoje krivice tim povodom, kao što je i ona svesna. Recimo da je on malo "švrljao" sa strane (ništa ozbiljno) i ona je za to usled sticaja određenih okolnosti saznala. U datoj situaciji, koji je najbolji i najbezbolniji način za pomirenje :?: Šta biste mu vi preporučili?

Da ne bi bilo zabune napominjem da motivi i pobude za postavljanje ove teme nisu lične prirode, već me drugar zamolio.
Ja sam ga sa svoje strane već posavetovao...
Muško je muško i ne treba da popušta.
A njoj kad bude dosadilo da se mršti i da ćutkari sama će mu doći u krilo. FAKTOR VREME JE U TIM STVARIMA ČUDNO JEDNO. 8)
"malo svrljao sa strane, nista ozbiljno" hahahahahhahahaha e sad me nasmeja slatko,inace su ti teme tipicne macho teme! lollollollollollollol
Kako je saznala? Ako nije videla, nema svedoka. wink

Nikad ne treba priznati. Koliko je njeno jeste, toliko je njegovo nije. Ostaje samo sumnja, koja brzo prodje i ide se dalje. Ne treba komplikovati. Jedan je zivot i neka tece.
a sta bi taj "prijatelj" preporucio svom prijatelju koji je sticajem okolnosti saznao da mu je ZENA malo svrljnula nista ozbiljno ali je njegov ego sad povredjen jer nece tamo neki nitkov NJEGOVU zenu da ..khmmm i kako sad da se oni pomire tj on da pretrpi te rogove i oprosti svojoj zenici jer je ona svesna svoje greske kao sto je i on svestan da je ona svesna ...bre ovo postaje mLogo komplikovano...al ajd sta ON kaze na sve to, kako bi on tebi recimo pomogao u takvoj situaciji? rollwinklollollollol
misim da je najpametnije da upozna ženu s tu s koju je malo....................Smile))
misim da je najpametnije da upozna ženu s tu s koju je malo....................Smile))

Pa one slucajno otkriju kako su i one Bi i eto njemu veselja, i vuk sit i ovce na broju! wink
Kako se ja toga nisam setila sunce mu makarijevsko! winklollollollol
Može da apeluje na njenu . . . owaaaay (kako ono beše) . . . a da . . . emocionanu inteligenciju.
((http://www.fotorola.com/uploads/6b091a45ab.gif))
E zlice, to nije emotivna Enteligencija... već obična... winkwink

Nego SAVET za prijateljevog prijatelja:

NAJbolje bi bilo da sad žena od prijateljOvog prijatelja prevari muža sa prijateljem... te tako po narodnoj ½i vuk sit i ovce na broju½ nastave svoj skladni bračni život... :D

A njoj kad bude dosadilo da se mršti i da ćutkari sama će mu doći u krilo. FAKTOR VREME JE U TIM STVARIMA ČUDNO JEDNO. 8)

Ako mislis dobro svom drugu, NEMOJ ga vise savetovati... lollollol

Ako mislis dobro svom drugu, NEMOJ ga vise savetovati... lollollol

Hahahahahaha...................... 8) Milichice.....dobra si ........ Smile
lollollol
Nisam citala o cemu se radi....al' jedno sigurno znam. Sex je najbolji posle svadje....

A....shto sam ja ovo napisala??

Nema veze....dobro zvuchi
Dobro si napisala.........ne brini......... Smilewink
Žene nije ova tema tolko za vas.
Pitanje je kako muškarac da se "vadi" u takvoj situaciji...
Idealnih rešenja verovatno nema, ali nije loše razmeniti iskustva, ponekad.
"malo svrljao sa strane, nista ozbiljno" hahahahahhahahaha e sad me nasmeja slatko,inace su ti teme tipicne macho teme! lollollollollollollol

Što bi rekla Voćka, pogrešno si me procenila, skroz.
Ja sam ti "med i mleko" muškarac, ako shvataš šta hoću da ti kažem. 8) Smile
A temu postavim s vremena na vreme, kad mi nadodje.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 12:59 am.