Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

'Vako.....

Mene nije bilo dosta dugo ovde.....i bash bih volela da saznam neke sochne tracheve ....
Znate ono...ko je s'kime?....ko je koga?......Kakva je?....Kakav je?...koliki mu je IQ?.....i te fore...

Btw.....bash mi je drago da Vas josh vek ima ovde...

Dakle....prichajte....shta ima novo...
Ma jok.....'si lud??....Sex je totalni aut.
Chekaj bolan, ne vidim vishe ni slova na tastaturU, a kamoli da tol`ko pishem u ovo doba dana (ili noci roll ), sutra cemo razraditi temajlu ... winklollollol
Ma jok.....'si lud??....Sex je totalni aut.

Dobro si mu kazla i u potpunosti si u pravu
lollollol
U jbt....izvlachim neke teme iz naftalina......heheheh....bash mi je dosadno veceras..

Shta bi sa trachevima????
U jbt....izvlachim neke teme iz naftalina......heheheh....bash mi je dosadno veceras..

`el Ti -JA-... chitash shta Ja - Ti napisa` gore ? rollwink, a drugi forumashi ce valjda kada se probude da "prichaju."

Jer si Ti-JA, stara forumashica, valjda te nijesu zaboravili ovi stari kao i Ti-JA... roll

Bozeeeeeeee........vishe ne znam ni shta kucam .... mozak ne funkcionshe visheeeeeeeeeeee......... evil
lollollol

`el Ti -JA-... chitash shta Ja - Ti napisa` gore ? rollwink, a drugi forumashi ce valjda kada se probude da "prichaju."

Jer si Ti-JA, stara forumashica, valjda te nijesu zaboravili ovi stari kao i Ti-JA... roll

Bozeeeeeeee........vishe ne znam ni shta kucam .... mozak ne funkcionshe visheeeeeeeeeeee......... evil
lollollol

Draga...ajmo na spavanje...pa sutra uz jutarnj fuka da se bacimo na rekla-kazala.......a?

lollollol

Draga...ajmo na spavanje...pa sutra uz jutarnj fuka da se bacimo na rekla-kazala.......a?

Dogovoreno ....... idemo ........ laku noc draga, sanjaj tvog T....bRezobrazno samo da bude, mis`im snovi........ winklol
Ne mogu da verujem da niko nema nikakav trach....

To nije fer.....nije me dugo bilo.....uputite me u desavanja
e imam ja jedan ... Znas onu fuxu (znas na koju mislim) OLEPILA je za jenim TAMO DALEKO .... WinkTongue
Mislish.....ona fuxa -JA-......

oops
... da mislim Smile ... ustvari znam Tongue
Ја сам чуо да су Лимун и Брод отишли на "медени месец", крстарење

Нилом,Сфинга,пирамиде,фараонско проклетство..... wink
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:08 pm.