Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
... u danasnje vreme :?: :!:

odem ja danas kod lekara opste prakse zbog prehlade koja me muci vec drugu nedelju.
dodjem na salter i pitam gde da predam knjizicu, a oni me pitaju kod kog ste lekara. kazem, ni kod jednog, nisam bila (hvala Bogu) vise od 2 godine.
kazu oni onda a sa kim imate ugovor?!
kakav ugovor?
pa ugovor sa lekarom kog ste odabrali, a ja kazem ni sa jednim, nisam imala portebe (opet hvala Bogu sto nisam imala potrebe da dolazim vise od 2 godine).
onda mi kazu da moram da odaberem lekara i da potpisem ugovor.
ja kazem OK, a ko radi? oni mi kazu ti sa spiska, ali oni su svi popunjeni sa pacijentima.
?!
?!
i kako da se ja lecim?
pa, pitajte nekog da vas primi ukoliko ga licno poznajete, mozda ce i hteti da potpise ugovor sa vama?!

sreca moja, te me jedna doktorka primila da makar cuje sta hocu i onda me podrobno ispitala odakle sam, sta radim, gde radim.... i onda je zakljucila da zna nekog mog rodjaka i da joj odgovara gde i sta radim i kaze moze?!
mislim, hvala njoj, ali... ?!

dodje posle konacnog potpisivanja tog ugovora i vreme da predam knjizicu i cekam... o cekanju ne bih da pricam, nista nije dugo, kad potpisah samo taj ugovor.

dolazi na salter neki momak (mozda oko 25 god.) sa istim problemom. nece da ga potpisu... skakutao je on tamo skoro sat u pokusaju da neko ugovori sa njim i verovatno u medjuvremenu proklinjao sebe sto nije u zivotu bio redovno bolestan kao sav normalan svet i na kraju odustao... niko nije 'teo da potpise sa njim ?!

jos uvek nista ne razumem... 'el sam ja to imala srece?

?!
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 3:26 pm.