Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Danas mi je jedan od onih dana, kada mi sve ide naopacke. lol Sta god uFAtim ispadne mi iz ruku, ono sto sam htela, da sredim nije mi uspelo (ne mojom krivicom)...
Konacno, cim sam stigla kuci, upalim ves masinu, a ona samo zuji, ne vuce vodu... Gledam debelo. lol Odvrnem vodu u tus kabini, da se istusiram, a ona kafena, pomesana sa muljem, pustim vodu u wc solji, a ono skroz cudan zvuk po cevima i kada se kotlic konacno napunio, voda i dalje tece u wc solji.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... twistedshock
Onako ni' pet, ni' sest, u baden mantilu i papucama, spustim se dva sprata nize, do domara i saznam, da je komsija u prizemlju nesto caprkao sa cevima i vodom jer renoviraju stan i da ce sutra, da nazove firmu, koja je zaduzena za odrzavanje nase zgrade, da mi ocisti cevi od mulja... shocktwisted
I di ja sada da se istusiram??? shockevil Razmisljam, da izadjem napolje na pljusak.. lol
Aaaaaaaaaaaaaa..... shock

Da li vam se desavaju ovakvi dani???
Vreme je, da se selim, definitivno. lollol
Uhh...jbt......pa tebi je definitivno vreme da se selish iz tog ebenog stana... winklol

A, kako reagova domar kad te vide tako ... u bade mantiL rollwink
lollollol
lollollol
Zbunjeno. lol Ebiga, nije mi se dalo ponovo oblaciti, toliko sam bila besna. lol
Plasim se samo, da komsija u prizemlju nece da prcka i oko struje, jer kako je krenulo, ima da me zadesi strujni udar... lol
Ma, strasno, ovo mi se jos nije desilo. lol Voda mi tece sada normalno, ventil za vodokotlic sam zavrnula ali ves masina mi jos uvek ne vuce vodu (izgleda, da se tamo nesto zapusilo). twisted
lolTonguelol
Jedan od onih dana... Idi spavaj, sutra ce biti bolje i ne seli se jer to moze svuda da se desiiiiii. winkwinkwink
lollollol
Zbunjeno. lol Ebiga, nije mi se dalo ponovo oblaciti, toliko sam bila besna. lol
Plasim se samo, da komsija u prizemlju nece da prcka i oko struje, jer kako je krenulo, ima da me zadesi strujni udar... lol
Ma, strasno, ovo mi se jos nije desilo. lol Voda mi tece sada normalno, ventil za vodokotlic sam zavrnula ali ves masina mi jos uvek ne vuce vodu (izgleda, da se tamo nesto zapusilo). twisted

Verujem, i ja bih tako reagirala Smilelol

Draga , ja ti reko` da je vreme da se selish...ebo ti to, samo ti fali josh strujni udar i onako si udarena.... Smilewink
lollollol

Jupiiii, jutros sam se probudila, sto znaci da sam prezivela jucerasnju "zonu sumraka". lollol
Hoćeš reći "zona" je odustala od tebe??? lollollollol

Hmmm... ima takvih dana... meni je upravo mozak ošo u sumrak evilevilevil i jedva čekam da mi se vrati cry
Hajde da pijemo kafu i da ga vracamo zajedno... Smile

Nemam pojma, Zlico, i kad mi se desi gledam da ga shto pre zaboravim tako da pojma nemam kad i kako mi se to poslednji put desilo... Tongue 8)
nisi rekla el si il jok se plaknula to vece??
Lepo te videti ponovo i izvini, 'vako javno, sto sam jednom posumljala u tebe, da si laznjak. Wink
Hoćeš reći "zona" je odustala od tebe??? lollollollol

Hmmm... ima takvih dana... meni je upravo mozak ošo u sumrak evilevilevil i jedva čekam da mi se vrati cry

Kakav crni sumarka, More moje? Nemoj to da mu dozvolis.
Danas mi je jedan od onih dana, kada mi sve ide naopacke. lol Sta god uFAtim ispadne mi iz ruku, ono sto sam htela, da sredim nije mi uspelo (ne mojom krivicom)...
Konacno, cim sam stigla kuci, upalim ves masinu, a ona samo zuji, ne vuce vodu... Gledam debelo. lol Odvrnem vodu u tus kabini, da se istusiram, a ona kafena, pomesana sa muljem, pustim vodu u wc solji, a ono skroz cudan zvuk po cevima i kada se kotlic konacno napunio, voda i dalje tece u wc solji.... aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa... twistedshock
Onako ni' pet, ni' sest, u baden mantilu i papucama, spustim se dva sprata nize, do domara i saznam, da je komsija u prizemlju nesto caprkao sa cevima i vodom jer renoviraju stan i da ce sutra, da nazove firmu, koja je zaduzena za odrzavanje nase zgrade, da mi ocisti cevi od mulja... shocktwisted
I di ja sada da se istusiram??? shockevil Razmisljam, da izadjem napolje na pljusak.. lol
Aaaaaaaaaaaaaa..... shock

Da li vam se desavaju ovakvi dani???
Vreme je, da se selim, definitivno. lollol

šta si udarila po volkom textu................... mogla si samo da napišeš ovu zarnjenu rečenicu, razumeli bi mi..........................Smile))
Oh, neee, evE je Muća... Zona sumraka se nastavlja... lollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:47 pm.