Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ok, pisali ste o filmovima, muzici, sportu...

Koliko ste zaludjeni PC igricama?
Da li vam se desava da po ceo dan i noc sedite za racunarom, odlucni da predjete nivo, otkljucate nesto novo, saznate kako se sve zavrsava?

Uostalom, koje igrice volite?
Da li vam se desava da po ceo dan i noc sedite za racunarom, odlucni da predjete nivo,

Grrrrr... Ubiću nekoga zbog zume... Ako pročita ovo, a pročitaće prepoznaće se... pa će da plati pivo i biće sve u redu...
Kao klinac sam se zasitio video-igrica (ispucao zelju) tako da ih sada uopste ne igram niti me interesuju u zivotu. Mozda strastveni fanovi PC-igrica ne razumeju moje opsesije kao sto ni ja ne razumem njihovu.
Moze jedino "Counter-strike", onako 2 na 2, da se napravi dobar provod uz tu igricu.
E da...
Ista osoba koja me je navukla na zumu, navukla me je i na ovaj sajt. Pa zahvaljujući njoj, ja umesto da u ove sate hrčem lupetam svakakve gluposti po ovoj tastaturi. Sva sreća što papir i tastatura trpe sve.
Samo counter. jbg, jeste da sam u igraonici najstariji, ali sta ces, 5 na 5 je skroz ludo
Sto se tice Zume, mene ta manija hvata s vremena na vreme, ali Need For Speed mogu uvek da igram Smile Kao i razne strategije... jos nisam dovoljno porasla da me igrice ne interesuju Smile

A za counter, mnogo mi je zanimljiviji sam Half Life Smile
toliko sam zaludjena igricama da ni jednu nemam u kompu
toliko sam zaludjena igricama da ni jednu nemam u kompu

toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen toliko sam zaludjen
Moja najomiljenija igrica, bar poslednjih dana, je Forum na Upoznavanju.

A osim nekoliko standardnih pasijansa koje redjam kad se umorim, nemam drugih ni na računaru, ni na diskovima.
Pre nego sto sam naisao na ovaj sajt, igrao sam romantiku u Sims-ima.

Definitivno najlepsa je Settlers 4. (novije verzije su ocaj)
A nekad sam igrao i Simcity, Civilisation, First Encounters.
Huhhhh ----> pa ovako :
Pro Evolution Soccer 5
Nekada ---> Morrowind
Voleo bih (ali mi je slab komp) ----> Oblivion
Football Manager 2006
Wormse Smile))))))))))))
Što se crvića tiče, možemo da napravimo turnir bilo kad i bilo gde Wink))
Counter Strike ---> naravno
Heroes of Might&Magic
I da ne nabrajam dalje ----> Obožavam igrice Wink))))
FIFA I UEFA,igrice i sto bijem HOLANDEZE pa to nije normalno!!!
Komsije i Simas.A vozila sam formulu pa mi bilo mukaSmile)))))))
Mummy Maze,Pocket Tanks,Zuma,FM 2006,Operation Blockade itd.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:32 pm.