Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pregled samo jednog posta.
Tema: Igrice
Uh... Obožavam da se igram, ali ne smem, jer kad krenem - ne znam da stanem. Nabavim neku igricu i onda ona stoji i stoji dok ne nađem vremena da joj se posvetim. Obožavam svemirsku tematiku, kad se samo setim - "X - Beyond the Frontier", pa nastavak "X-TENSION" (ovo su po meni najbolji naslednici čuvene "Elite"Wink, "Homeworld 1 & 2", "Hegemonia", "Cataclysm"...
Need 4 Speed od početka pratim, baš se malo zanimam trenutno sa "Most Wanted". Tomb Raider ceo serijal, novi "Legend" izgleda zaista moćno. Half-Life je otvorio novo poglavlje u tom žanru igrica, i sve što je proisteklo iz njega, Counter se podrazumeva (jedno vreme je moj kum držao igraonicu, bilo je a-joj!!! Što kaže AS, poizbacujemo svu dečicu napolje pa sednemo mi do ujutru...). Far Cry me je naježio podjednako kao i Half-Life 1 & 2, jedva čekam da vidim drugi deo. Tu su i strategije, Warcraft, Starcraft, Total Wars... Imam baš dugačak staž sa igricama, počeo sam još sa ZX81, pa Spectrum 48K... Kad zanimanje "Gamer" bude zvanično priznato verovatno ću promeniti posao! Smile)) Ljudi zarađuju opasne pare igrajući se...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 5:47 pm.