Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

SREĆAN TI ROĐENDAN!!!!!!!!!

BUDI MI UVEK LEPA, NASMEJANA I ZDRAVA............ KAO ŠTO SI I SADA.................... ETe TOLIKO OD MENE, a ako mi još nešto pane na glavu, ja ću se javim jo5........................Smile))
VSE NAJBOLJŠE ZA TVOJ ROJSTNI DAN I DA UVEK TAKO ZARIS I PALIS TIM OKICAMA I LEPIM NOGICAMA I DA TE SLUSA "RUZNIJA" POLOVICA I DA BUDES ZDRAVA I PRAVA. lol
Toliko do mene... i ja cu da se jo5 javim, ako se jos setim necega da ti dodam... lolTongue
Zlico, zaboravEla si rekneš Jeli za oni pin........................ zlu ne trebalo.........................Smile))
Cek, da prvo nasrafimo takve cega, pa cemo da joj poklonimo za prvu bracnu noc... lol
ma nije menE zbog gaća, no roštilja............ misim, red je da snajka časti..........................Smile))
lollollollol
Pa ondaK ti pomozi zetu da "malo" svrljne... lollollol
ju naopako, taman posla......................... šta će meni zetov roštilj, kad se Makijev lagano 'ladi..........................Smile))
NEsam znala, da volEs 'ladno "meso"... lollol

Gde si, JA_SAM??? OvdI kod tebe zurka... opa, opa... lol
koj vole............ nemo mi mećeš u usta ono što nisam napisala.....................Smile))

ps. jelo skrenusmo ti s rođeMdana, al ti ćeš nas razumeti.................... el da?........................Smile))
koj vole............ nemo mi mećeš u usta 'ladan cevap.....................Smile))

ps. jelo kresnusmo ti rođeMdan, al ti ćeš nas razumeti.................... el da?........................Smile))

shockshock
O, majko, saS kim se ja druzim... lol
Hvala vam društvo, samo opušteno djevojke pa jel rodjendan mora i festa da bude Smile

Nego pakujte se u jedan aVtobus i dodjite da sta popijemo i pojedemo Wink
kako misliš da stanemo svi u jedan???

ako ja prva uđem, ostali će morati da dođu drugim aFtobusom.....................Smile))
Ma za tebe bi i najveci aviJon bio pomalen Smile
Draga, da ja tebi ovako javno čestitam rođos, jerbo ove dve se samo šprdaju i jako su neozbiljne, dal od "ladnog" mesa ili ........... sram ih da bidne mrgreen
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:26 am.