Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Gde bi ste radije ziveli, u kuci ili stanu???

Ja trenutno zivim u stanu vec 18 godina, ali mi je vec "sve" postalo bzv ... :x
Istina, da je jeftinije odrzavanje stana , ne morash (zimi) brinuti shto se tiche grejanja i sl....
Ali, nedostaje mi dvoriste, komocija, garaza za mog na "4 tochka", zatim kucni ljubimac... i na kraju njegova visost roshtilj...
Dobar ti je ovaj trenutak, mislim traje ... lollolwink
Kuca je mnogo bolja ja imam i kucu i stan i uvek se lepse osecam u kuci imas svoju slobodu mozes da radis sta hoces a da ti komsija ne sere. Zato svi u kuce!
Zivela sam i odrasla u kuci svojih roditelja.
No kada sam "poodrasla", zelela sam da zivim u stanu...zelja mi se ispunila ... :D evil
Bila sam i podstanar duze vreme (shto je jodsh gore), no sada imam svoj stan, ali kucaaaaaaaaaaaaa........kuca mi nedostaje Unhappy
Posebno kuca mojih roditelja, gde sam odrasla.
Kada god odem kod njih (na zalost mame vishe nema cry , ali ja uvek kazem "KOD NJIH", jer... Unhappycry .... ), osecam se mnogo lepshe, opushtenije...kao i moja deca , koja obozavaju kada odu u moju "bivshu" kucu...
Ja sam dete "betona", na moju veliku zalost... Unhappy
Moji su u stanu, ja imam isto tako svoj stan ali jednog dana imam zelju, da postavim svoju kucu, da bude jedna etaza dole (sa velikim dnevnim boravkom, kuhinjom, jedilnicom, kupatilom, hodnikom), a gore mansarda (gde bih imala spavace sobe i kupatilo). Smile
Nekako je lepse, kada imas svoj kucerak i dvoriste. Smile
Dobar ti je ovaj trenutak, mislim traje ... lollolwink

Shta nije jasno Manu, m???
Bolje me "ne chachkaj" u ovom momentu... nisam raspolozena za te spike Unhappy ... ostavi zjb za neki drugi put :!:

Hvala na razumevanju, ako si uopshte razumeo bilo shta od ovog sho napisa.
kuca kuca...ja sam zivjeo u stanu 25 godina i bilo je super,cak mi se bio crnjak preseliti u kucu.ali sada nakon neke 2-3 godine u kuci,ne bih se ponovo vratio u stan nema sanse.npr evo sad je ljeto,vikendom kada ne radim ustanem ujutru,skuvam sebi kafu,izadjem u dvoriste,pustim psa iz boxa i popijem svoju jutarnju kafu bas uzivajuci.da sam u stanu,ujutru izadji na balkon i gledaj kako kola prolaze. evilevilevilevil ali zimi stan ima dosta svojih prednosti.
I sama se sada pitam , zashto uopshte postavi ovu temu???...
...koja me asocira na moje preljepo detinjstvo, moje predivne roditelje koji su ziveli uvjek za nas (brata i mene), stvorili sve poshteno, s zajednichkim dogovorom, ljubavlju... i mnogo vishe od kuce... , ali moja mama kada je trebala "konachno " da uziva u svemu tome, Bog je uze ... mladu, zdravu... crycrycry

A, neki su vec pocheli da se "sprdaju", shto me josh vishe rastuzi i dovede do besa :!:
Sramota :!:
Ko ne zeli odgovarati ozbiljno na zadatu temu, bolje da svoje neslane shale ostavi za drugi put i na drugim temama :!: :!: :!:
Pa i jedno i drugo imaju svojih prednosti... roll Ja sam takodje zivela i u kuci i u stanovima raznim (podstanar), i sada sam u stanu (svom), ali ga ne bih menjala za kucu, za veci stan bih. Menjala bih ga za kucu verovatno kada bih bila bogatasica pa da imam bastovana, spremacicu, mozda i kuvaricu... winkwinkwink
kuca kuca...ja sam zivjeo u stanu 25 godina i bilo je super,cak mi se bio crnjak preseliti u kucu.ali sada nakon neke 2-3 godine u kuci,ne bih se ponovo vratio u stan nema sanse.npr evo sad je ljeto,vikendom kada ne radim ustanem ujutru,skuvam sebi kafu,izadjem u dvoriste,pustim psa iz boxa i popijem svoju jutarnju kafu bas uzivajuci.da sam u stanu,ujutru izadji na balkon i gledaj kako kola prolaze. evilevilevilevil ali zimi stan ima dosta svojih prednosti.

U potpunosti sam saglasna s tobom Night_star. 8)

I ja cu je imati kad tad...mislim bar ono (ako nishta drugo) zamena, stan za kucu ... moze i uz doplatu......samo kucaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa...... :!: :!: :!:
Nisam hteo da se sprdam sa tvojom temom, nego samo da se nasalim u vezi naslova. Vidim da smo veoma daleko od bilo kakvog humora pa vise i necu pokusavati da se salim sa tobom. Izvinjavam se sto sam uvredio tebe i tvoju temu.
...koja me asocira na moje preljepo detinjstvo, moje predivne roditelje koji su ziveli uvjek za nas (brata i mene), stvorili sve poshteno, s zajednichkim dogovorom, ljubavlju... i mnogo vishe od kuce... , ali moja mama kada je trebala "konachno " da uziva u svemu tome, Bog je uze ... mladu, zdravu... crycrycry
A, neki su vec pocheli da se "sprdaju", shto me josh vishe rastuzi i dovede do besa :!:
Ko ne zeli odgovarati ozbiljno na zadatu temu, bolje da svoje neslane shale ostavi za drugi put i na drugim temama :!: :!: :!:

Niki smiri se, niko se nije hteo sprdati, ne verujem. Pa znas i sama da svi pisemo u zavisnosti od raspolozenja...Ti si sada u tuznom raspolozenju (ja te u potpunosti razumem jer i meni dolaze takvi dani) ali to drugi ne moraju da znaju... Saljem ti ljubac za bolje raspolozenje... Tonguewink

Niki smiri se, niko se nije hteo sprdati, ne verujem. Pa znas i sama da svi pisemo u zavisnosti od raspolozenja...Ti si sada u tuznom raspolozenju (ja te u potpunosti razumem jer i meni dolaze takvi dani) ali to drugi ne moraju da znaju... Saljem ti ljubac za bolje raspolozenje... Tonguewink

Hvala draga, vidim da si me razumela.
Postaavih ovu temu, ali kada pocheh pisati o kuci svojih roditelja(gde sam odrasla), ja se rastuzih zbog moje predivne mame, najbolje, najiskrenije prijateljice ... koja nije vishe medju nama zivima, a trebala bi da bude josh dugooooooooooo... crycrycry

Vidim , takodje, da Manu to nije razumeo ( nastavljajuci sa svojim sledecim postom), ali nema veze.
Nisam hteo da se sprdam sa tvojom temom, nego samo da se nasalim u vezi naslova. Vidim da smo veoma daleko od bilo kakvog humora pa vise i necu pokusavati da se salim sa tobom. Izvinjavam se sto sam uvredio tebe i tvoju temu.

Trenutno, na ovoj temi nisam raspolozena za humor.
I sama se sada pitam zashto je uopshte i postavih?!?

Iskreno, nisam mislila da cu doci i do teme o mojoj mami ( jer kada je god spomenem u bilo kom kontekstu), ja se rastuzim...pa i na forumu gde (valjda) , ne bi trebalo tako i sl. chiniti... no...idemo dalje...moja mama ne bi zelela da Ja budem tuzna. Smile
Nikada u svom životu nisam živeo u stambenoj zgradi...a neću ni ubuduće......
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 5:29 pm.