Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Sta je ono sto vas opredeljuje da dolazite na neki forum, da pisete a ne samo citate ili obrnuto?
Da li vam je presudna atmosfera na forumu i sta cini atmosferu jednog foruma?
Sta sve treba da bude ispunjeno da biste rekli ovaj forum je dobro mesto za mene?
Za ovaj forum bih rekla: TI SI MI JEDAN JEDINI. lolwink
Zasto dolazim? Zato sto mi je ovde lepo i sto mi ulepsavate vreme dok sam na poslu. Wink
Isto tako se i ja trudim, da vama ulepsam vreme provedeno u mom drustvu. Wink
nemam šta da dodam...................Smile))
Ja sam se primio za Vas i za ovo mesto kao mladi majmun oops
Ae, Tirki, nemo' sad da se majmunises... lol
Zavisi od namene foruma. Ima strucnih foruma, foruma gde se pise i diskutuje o ozbiljnim temama, onih koji su zabavnog karaktera u koji spada bas ovaj nas.
Za takav forum (nas forum) najbitnija je ekipa ljudi. Teme su raznovrsne i obicno odu off topic lol sto i daje draz ovom forumu. Ovo je ustvari forum-chat. Malo je takvih, a jos manje sa ovakvom ekipom ljudi. Zato mi je i zao kad neko ode, ko je deo ovog foruma, ko je doprineo da ovaj forum bude ovakav kakav je.
Presudna je atmosfera odnos ljudi,osecaj koji vlada kada se ukljucis.
Ma da ga cine prvenstveno ljudiSmile
Za ovaj forum bih rekla: TI SI MI JEDAN JEDINI. lolwink

Ah... tako lepo rečeno...

Svako skretanje il vraćanje temi otkrije mi nešto novo i zanimljivo o svima vama koje ovde srećem. Obožavam atmosferu koju ovde zatičem... :D
Vocka, Zlica a i Tirkiz su sve to lepo definisali. Bitni su ljudi, komunikacija medju njima i taj prelepi osecaj prijateljstva sa avatarima, nickovima...Stalno se pitam, kada bih vas upoznala da li bih se mogla navici na druge face, imena, da li se sve to moze povezati....da li bi to bili vi ... rollrollroll
Ovde se vracam samo zbog ljudi koje ovde zaticem Smile.
Vocka, Zlica a i Tirkiz su sve to lepo definisali. Bitni su ljudi, komunikacija medju njima i taj prelepi osecaj prijateljstva sa avatarima, nickovima...Stalno se pitam, kada bih vas upoznala da li bih se mogla navici na druge face, imena, da li se sve to moze povezati....da li bi to bili vi ... rollrollroll

Ja, sam totalno druKcija od ovoga ovdI..... Musko sam, i zovem se Brkati Janko. lol
ovde se uvek vracam da cuvam plamen zapaljen prvih dana jula 2007. Smile
Bilo je nekada jako dobro da sam pravio racune na dail up-u po 15000 hiljada za telefon sto odrazava kvalitet ovog foruma tog vremena.
Sada gledam da je kvalitet jednog foruma to kao sto kaze Iggy Pop na intervijuu da je u Stooges-ima pevao sve sto mu pada na pamet.

Tako da je kvalitet jednog foruma da covek moze da pise sta mu padne na pamet ali ne da sere sta mu padne na pamet i da vredja duge kojima nesto drugo pada na pamet.

Tako da ja ovde pisem sta mi padne na pamet"Zivela Demokratija" lol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 11:58 am.