Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da,neko rece,sex nema granica.... Don't be shy, recite sta mislite o ovoj themi... Neko misli da je to bolesno,neko da je analni sex sastavni deo sex-a...
.... Ali analni sex u odnosu muskarac-zena je diskutabilan...

Zašto misliš da je diskutabilan? Ja bih rekao svoje mišljenje, ali ebi ga, kako si postavio temu, prepao si me. Mene su učili da ništa nije diskutabilno u čemu dvoje uživaju, ovo je skroz kontra lekcija!
shockshock
rum_punch(manki)live.com
.... Ali analni sex u odnosu muskarac-zena je diskutabilan...

Zašto misliš da je diskutabilan? Ja bih rekao svoje mišljenje, ali ebi ga, kako si postavio temu, prepao si me. Mene su učili da ništa nije diskutabilno u čemu dvoje uživaju, ovo je skroz kontra lekcija!
shockshock

Izvini , nije UOPSTE diskutabilan , samo sam se lose izrazio... Ja i moja prijateljica , recimo , to cesto upraznjavamo... Kazem , malo je za nase pojmove pipljiva stvar, ali licno po meni , to je sasvim normalno , kao sto Ti rece , ako uzivamo oboje , super je.... Nemoj biti tako osetljiv... Zato sam i napisao STRAIGHT , da ne bude zabune... :D
Ovo je malo pipljiva tema..Analni sex,da ili ne???

Zashto bi bila "pipljiva???"

Ako su dvoje jako bliski, iskreno vole...samim tim dolazi do raznih "stvari" u sexu...za njih nema "prepreka" u sexu...itd., itd...
...zato ne "vidim" zashto bi to bilo diskutabilno :?: :!: rollrollroll
Da volim svalerkicu tu tananu glatku rupicu kod zena lollollol
Izvin'te al' meni je zaista dosadilo da pisem o sexu... lol Sta me stalno to ispitkujete?? Na sta vam ja licim, na sexualnog psihologa??? lollol
Moras da ugradis tjuner ne ovaj novi digitalni tjuner sto sad svi traze i kupuju tv sa digitalnim tjunerom ti kupi malo stariji sa analnim tjunerom lollollol
Nista lose ne mislim, ali necu da glasam.. ok je..novine u sexu su sasvim ok..ako nekom prija sto da ne... a ako nekom vise prija i to je ok Smile
ima i toga kod nas Smile
Nista lose ne mislim, ali necu da glasam.. ok je..novine u sexu su sasvim ok..ako nekom prija sto da ne... a ako nekom vise prija i to je ok Smile
ima i toga kod nas Smile

Jel ti to neki fetis ili citate novine iz dosade? roll

lollollolwink
Da ne bude zabune, moj odgovor je na naslov teme... Smile
Zavisi od klistira... shockshockshock

wink

Luda si skroz lollol
Zavisi od klistira... shockshockshock

wink

hahahhahahaha................ ima neshto i u tome ... Smilewink
lollollollollollollollollollol

PS: nasmeja me bogami dobro...
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 4:00 am.