Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Da li vam se desava da ste bez ikakve inspiracije za pisanje na forumu?

Nismo uvek raspolozeni ni za pricu u realnom zivotu, pa tako i u ovom virtualnom. Kad nam nije do price, s prijateljima, onda i izbegavamo vidjenje, ostanemo kod kuce gledamo TV, citamo i sl.

Kad ste bez inspiracije za kuckanje, da li uopste dolazite na forum i bar procitate sta su drugi pisali?
Mozda uopste i ne otvarate forum?
Ne dolazim i ne citam kada nisam dobre volje , niti pisem.

A i kada sam previse dobre volje onda me JopeT nema .
Znaci navatam samu sebe uglavnom kada sam na poslu
tako je u poslednje vreme , uglavnom :D
To ne znaci da si bez inspiracije. Jednostavno, svratis na forum kad ti to vreme dozvoljava i kad ti se bas hoce.

Ja svratim svakodnevno, ali mi se bas desi da sam bez ikakve zelje za kucanje bez obzira na temu. Jednostavno sam bezidejna. roll
...ja sam skorašnji...primjetio sam da u ovom rudniku postova ima puno dragulja, pa kopam....a ako je živo i zanimljivo na forumu, ostavim kopanje za poslije..
wink
rum_punch(manki)live.com

Da ali onda samo posmatram tacnije uvek sam ga i posmatrao i kad nisam bio ulogovan.
...ja sam skorašnji...primjetio sam da u ovom rudniku postova ima puno dragulja, pa kopam....a ako je živo i zanimljivo na forumu, ostavim kopanje za poslije..
wink

Skorasnji bivsi mr. Blue?
ovdi sam retko a pisem jos redje

mada ima tema koje bas paznju privlace...
al jednostavno nemam cesto vremena da pratim ih a onda je i glupo pisati u njima

Da ali onda samo posmatram tacnije uvek sam ga i posmatrao i kad nisam bio ulogovan.

I JBT koga sam posmatrao ? xaxaxa jos cu biti i musko .
Ne verovao ili ne bas i ne posmatram jer sam zadnjih 3 meseci u drugom tripu, otkacila sam se malo od kompa , jer mi je i posao vezan za komp , jedva cekam da lunjam , tako da me nemaaaa winklollollol Ali zato primetim da kad se pojavim obavezno privucem jos neke ljude za sobom , kao da povucem nogu. Zato sada BEGAMMMM lol
To ne znaci da si bez inspiracije. Jednostavno, svratis na forum kad ti to vreme dozvoljava i kad ti se bas hoce.

Ja svratim svakodnevno, ali mi se bas desi da sam bez ikakve zelje za kucanje bez obzira na temu. Jednostavno sam bezidejna. roll

Proci ce.. Wink
Nadam se da ce proci. U protivnom, bicu i ja bivsi clan lol

Nervira me to. Sve bih nesto i da otkucam, kazem, ali mi bukvalno prsti otkazu i mozak zakoci. shock Strasno loloops

I JBT koga sam posmatrao ? xaxaxa jos cu biti i musko .
Ne verovao ili ne bas i ne posmatram jer sam zadnjih 3 meseci u drugom tripu, otkacila sam se malo od kompa , jer mi je i posao vezan za komp , jedva cekam da lunjam , tako da me nemaaaa winklollollol Ali zato primetim da kad se pojavim obavezno privucem jos neke ljude za sobom , kao da povucem nogu. Zato sada BEGAMMMM lol

hahahahahaha.... lollollol
baš se nasmijah!
rum_punch(manki)live.com
Vucem i to sve negativne , kao ovog ili ovu iznad mene koga prvi put srecem a od kada sam usla jurca od posta do posta zamnom i pise sve negativno - samo nemam pojma cemu to ??? Nista nisam komentarisala i njegovo ili njeno ime jer i nemam pojma ko je , cak ni dal je musko ili zensko.

P.S. Veruj Vocko nekad je bolje i da ne kuckas nista nego da se kacis negativno za tudje postove . wink :D
Nadam se da ce proci. U protivnom, bicu i ja bivsi clan lol

Nervira me to. Sve bih nesto i da otkucam, kazem, ali mi bukvalno prsti otkazu i mozak zakoci. shock Strasno loloops

Dacu ti ja svoj password, na mom nalogu nemo'sh da se kocis ni da hoces... lol
Blesav neki vibe... lol
Vucem i to sve negativne , kao ovog ili ovu iznad mene koga prvi put srecem a od kada sam usla jurca od posta do posta zamnom i pise sve negativno - samo nemam pojma cemu to ??? Nista nisam komentarisala i njegovo ili njeno ime jer i nemam pojma ko je , cak ni dal je musko ili zensko.

P.S. Veruj Vocko nekad je bolje i da ne kuckas nista nego da se kacis negativno za tudje postove . wink :D

...nemoj da si na kraj duše...zezam se, a ponekad i kažem šta mislim, bez zle namjere... Smile
...a to što kažeš da jurcam za tobom....prije će biti da koristimo istu tehniku: komentarišemo postove koji su najsvježiji, pa tako smo uvijek na istim temama...
lollollol
...razvedri se... wink
rum_punch(manki)live.com
redovno obilazim forum, ali mi se cesto desi da bas nemam slovca. e, sad.... nekad i pored toga imam napad skribomanije, a nekad cutim.
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:31 pm.