Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Koliko Vam je vazna predigra? Koliko da traje? Ili vise volite o'ma' u garazu??? twisted
Sex sa predigrom je umetnost, bez predigre je samo sex, a sex na brzaka je malo kvalitetnija masturbacija. (citaj: nema kvalitetnog seksa bez predigre)
Sex sa predigrom je umetnost, bez predigre je samo sex, a sex na brzaka je malo kvalitetnija masturbacija. (citaj: nema kvalitetnog seksa bez predigre)

Bravo Sexi !
Upravo neshto slichno htedoh napisati, na ovu temu ... 8)
Pa i u sportu je potrebno prvo zagrejavanje, u kuvanju priprema namirnica..., pa ne vidim zasto bi i u sexu bilo druKcije... Tongue
Jaoooo Zlico, upravo to sam tela da napisem, al pazi kad sam bas to tela da napisem....kako me to predu'Itri? shockshock
I sta sad ja da pisem... UnhappyUnhappyUnhappy
Nista crtacu smilice, il ce vec da se upise neko ko ce da napise bas ono sto sam ja htela da napisem, pa cu ja da ga kopiram...aham... winkwink

P.S. ako ta predigra znaci da moram da se skinem, onda ne volim predigre TongueTonguelollol al se ljubimo cak i u usta... winkwink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
... u kuvanju priprema namirnica.... Tongue

Pranje, čišćenje, čerupanje, odmrzavanje... lollollol
Mi u trgovini nemamo cupave koke, tak' da ne cerupam, nego mu serviram 'naku kak'a je.... lol
Zar kod vas koke stizu spremne, sa sve brazilkom? shock

lollollol
resio ciga da unapredi sex-ualni zivot sa cigankom svojoj (citaj predigra)
i tako jednom on donese kondome sa raznim ukusima i kaze ciganki
ja cu da gi turim ti ces ugasis svetlo i u mraku da pogadjas koj je ukus-VAZI
turi ga on ciganka ugasi svetlo i povika

FRANCUSKI BUDJAVI SIR

ma jedi bre govna budalo jos ga nisam ni stavio kaze ciga

ps.
obozavam predigru
Mnogo je cenim, bash mnogo je cenim, toliko je cenim da je cesto preskocim... lollol 8)

p.s. Fujjj Pierreeeeee... Unhappy
Predigra je sastavni dio sexa, već je to igra u kojoj živci trepere, a osjećanja bujaju,...zavisi od raspoloženja, situacije itd,..može trajati duuugo, duugooo, a ponekad nas i nehotičan dodir može toliko uzbuditi da se sex završi za par minuta, a pamtimo ga čitav život...
lollollol

Sex bez predigre je valjda silovanje, ili nešto kao davanje uzorka spreme...jbi ga, mastrubacija zna biti i zanimljiva...ovo, ne vjerujem :?
rum_punch(manki)live.com
Koliko cenite predigru u sex-u?

To je nesto najlepse, a sex mu dodje samo kao jagoda na slagu wink
A orgazam je kao mrvice cokolade na jagodi i slJagu... lol
PIKA NA i. lol
Daaa, predigraaa obavezno , ali ima slučajeva kad se nema vremena za nju, ali isto tako zna biti wow… Npr. ako ja perem prozore u sexy haljinici , a moj dragi ne moze da se suzdrži da to završim …onda u tom slučaju pod predigrom podrazumijevamo ‘’pranje prozora’’ ili ti npr. ‘’pranje suđa’’ Tonguewink
Ama ljudi, osmeh wink

Sve je to zbog osmeha posle... lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:07 am.