Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Zašto prostitucija nije legalizirana i da li su prostitutke (globalno) jednake žene u odnosu na druge-ili su manje vrjedne? i u čemu je bit razlika?
Zato sto niko u ovoj zemlji ne ume da izracuna koliko bi drzava profitirala da je legalizovala prostituciju.
Pos'o k'o pos'o, sto bi bile manje vredne? Zene prodaju jedino sto imaju a u sta nisu potrebna velika ulaganja lol .
A zašto recimo ovu temu ne postaviš još jedno dva puta?

Ups...vec si postavio lollol Mora da te ovo jako zanima wink
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Zašto prostitucija nije legalizirana i da li su prostitutke (globalno) jednake žene u odnosu na druge-ili su manje vrjedne? i u čemu je bit razlika?

Jednake su nisu manje vredne samo sto su svoje zadovoljstvo pretocile u novac.

Zivele prostitutke jer da ih nema evolutivni razvoj coveka bi se mnogo izmenio.

Vecina muskaraca koja nije usla u teretanu imala bi razvijenu desnu kao Svarcenejger a zakrzljalu levu.

Sto si tri puta otvorio temu?Da li je bila banovana pa nisi mogao ili sta?
A je l' to TeKničko pitanje? A?

A zašto se Ti ne kandiduješ za poslanika, pa postaviš pitanje tamo gde to može da se uradi?
A zašto ti nas pitaš sva ova pitanja? Ne vidim ti mišljenje, ili ćeš ga posle formirati....

Prostitutke vs. druge... hmmmm
Pa zavisi koliko rade... imaš one što samo sede na poslu il kući, te su valjda najmanje vredne.... rollroll (a nemam pojma esu druge ili su prostitutke)
A zašto ti nas pitaš sva ova pitanja? Ne vidim ti mišljenje, ili ćeš ga posle formirati....

Prostitutke vs. druge... hmmmm
Pa zavisi koliko rade... imaš one što samo sede na poslu il kući, te su valjda najmanje vredne.... rollroll (a nemam pojma esu druge ili su prostitutke)

JeBg-a recicu surovo znam da ce mi mnogi-e zameriti da ima zena ne bi bilo kurvi i prostitutki oops
i ja sam se zapanjila kad sam videla............ stvarno, zašto SAMO tri teme?.......................Smile))
Znate da nisam mislio na vas...
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 8:34 pm.