Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Ne samo da sam se, izborom nadimka, predstavio kao strašno radoznao, nego to zaista i jesam.

I sada "maštu golica moju zašto jež voli kućicu svoju..."
I to, ali i kako ste izabrali pseudonim. Da li ste hteli izborom imena da se "najavite" na neki način, ili ste odabrali ime omiljenog lika iz stripa ili... Razloga ima bezbroj...

I, u vezi s tim, kako ste izabrali fotku koja vas predstavlja? Zašto je tako malo lica, a tako mnogo mrtvih (i živih) priroda. Nije da mi smetaju prirode...
Mene zovu Sosa,bilo je lako znaci za ime!A fotka........Pokusala sam da stavim jednu ,ali suvuse je velika pa ne moze da staneSmile))))))))))
Već sam objašnjavao odavno, ali ajde opet Wink)))
M - početno slovo prezimena
Bane - nadimak
X - da razbije monotoniju
A što se fotki tiče stalno ih menjam, opet zbog monotonije Wink))

Mene zovu Sosa,bilo je lako znaci za ime!A fotka........Pokusala sam da stavim jednu ,ali suvuse je velika pa ne moze da staneSmile)))))))))

Pa ti je smanji i skrati .... ako ne znaš kako - pošalji je meni, pa ću ja to da ti uradim ---> Ima da te skratim začas Wink))))
Već sam objašnjavao odavno, ali ajde opet Wink)))

Hvala Ti, društvo se ipak menja. Neko će da gunđa, ali sam siguran da će da bude više zahvalnih.
Svi koji me znaju zovu me tako kod nas,jes da bih vise voleo da je PIKSI,al .ebiga,mLogo sam bio brz za moj uzrast pa otud toooo!!!Pa vidi bre koliko nas je i ima nas jos na milione,samo da postoji taj objektiv u koji bih mogli svi da stanemo...............i tako..............................

A ti bi skracivaoSmile))))))))))))
Ma ja bi se rado i usosio, pa nek' ide život Wink))))
Helena se zovem, a, slicice su, pa, naravno....mojeeeee....Wink))
I, u vezi s tim, kako ste izabrali fotku koja vas predstavlja? Zašto je tako malo lica, a tako mnogo mrtvih (i živih) priroda. Nije da mi smetaju prirode...

Nemoj da shvatis ovo kao prozivanje, ali stvarno ne vidim bitnu razliku izmedju mog avatara i tvoje slicice koja je mracna i potpuno nejasna... Wink
Nadimak sam izabrao po filozofiji tumačenja muško-ženskih odnosa koja je samonikla u društvu u kom se krećem u poslednjih 15-ak godina...
Ceo koncept se popularno naziva Lešinarenje, a neke parčiće možete da shvatite iz mog profila i nekih komentara koje sam ostavljao ovde.
Od običnog nadimka i slike sam svesno odustao, ne zato što se stidim svog izgleda Wink, već zato što želim da upoznajem osobe koje neće svoje percpecije ličnosti graditi na osnovu vizuelnih impresija, već na karakternim osobinama, stavovima i vrednostima za koje se zalažem. To je mozda teži put za upoznavanje prave osobe, ali je nagrada mnogo veća. I veruj mi, zasad sam veoma zadovoljan rezultatima... Smile
Ime je licno moje i sluzi kao nick ( posustala mi bujna masta tog dana ) - 222 sam dodao za slucaj da je jos neko uzeo kao nick ili se stvarno zove Zoran. Inace 22 smatram svojim srecnim brojem, ajd "Jos jednu pa idemo".
Svoju sliku nemam da bih je postavio, a postavljene slike su iz kolekcije bizar-slicica, bar delimicno da opisu moj karakter.
ratni nadimak.....najmladji u spec.jedinici.....slavonija 1991-2.....
shta li sam tamo trazhio....bio u vojsci...trebalo do septembra1991...ostao do aprila 1992....
odrastao je bambino tamo surovije nego da sam rastao u sibiru..
Od prezimena, još iz osnovne škole ostade Smile
Nemoj da shvatis ovo kao prozivanje, ali stvarno ne vidim bitnu razliku izmedju mog avatara i tvoje slicice koja je mracna i potpuno nejasna... Wink

Nije to bila svrha pitanja, več, da li i fotka, uz nickname, treba da posalje neku poruku. Priznajem nisam ga najsrećnije formulisao.
odrastao je bambino tamo surovije nego da sam rastao u sibiru..

Stao sam mirno, prijatelju.
Strašno je što nas život stavlja u takve situacije.
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 8:49 am.