Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Gledajuci sve ove vase teme setio sam se jedne stare dileme iz studentskih dana kada smo bezbrizni u stanju duhovne menstruacije razglabali o mnogim temama.Nije bilo foruma ali smo dolazili do nekih odgovora u direktnoj komunikaciji.
Jedna od njih sa najmanje pravih odgovora je i ova:
Da li muskarac i zena mogu biti prijatelji bez potajne zelje za necim visim,odnosno da jedna strana ne bude povredjena ili razocarana sto to ostaje ipak samo prijateljstvo.
Ja sam dosao do nekih odgovora ,interesuje me sta vi mislite o tome.
Mislim da mogu biti prijatelji ali neke viskove strasti mogu kontrolisati.
Ne moguce je ne osecati nikakav nagon prema zenskom bicu ali se moze racionalizovati.

Sto se tice onoga ako sam dobro procitao razlika izmedju ljubavi i prijateljstva???
Ljubav je uvek prisutna u svim zdravim medjuljudskim odnosima samo se razlikuje vrsta ljubavi.
Iz mog "skromnog" iskustva, rekla bih da nije moguce... 8)

U prilog tome ide cinjenica da mi je prvi pravi momak bio najbolji drug oops 8)
Da ne komentarishem o drugarima... Svesna toga, imam drugare koji me ne uznemiravaju i jedino tako to opstaje...
Nemam problem da imam svest o tome da bi me p...., pa to je tako normalno... Ni ja sebi ne bih odolela... lollollol

Ja se potajno nikada nisam lozzila na druga.

wink
Imam drugove i potpuno sam imuna na njihovu sexualnost. Uopste ih i ne gledam kao nekog s kim bih bila u vezi. Da li oni imaju neke druge osecaje to ne znam, ali se ponasaju vrlo korektno i prijateljski.
Imam druga jos iz osnovne skole. To je krenulo od decije simpatije i preraslo u jedno divno prijateljstvo, koje traje do danas.
Ondak tebi trazimo drugaricu pa ces da vidis kako je to... lol
Neka, hvala. Imam dosta drugarica, tek prema njima ne osecam nikakve sexualne insinuacije. lolTongue

Volim muskarce, ali mogu da budem i prijatelj sa njima. To sam htela da kazem u prethodnom postu wink
Ovo je bilo upuceno Ameliji ali neka sam i tebi reko lollol
Mislim da mogu biti prijatelji ali neke viskove strasti mogu kontrolisati.
Ne moguce je ne osecati nikakav nagon prema zenskom bicu ali se moze racionalizovati.

Sto se tice onoga ako sam dobro procitao razlika izmedju ljubavi i prijateljstva???
Ljubav je uvek prisutna u svim zdravim medjuljudskim odnosima samo se razlikuje vrsta ljubavi.

...već sam na nekoj temi rekao da mislim da je muškima valjda urođeno da u ženama kao prvo gledaju ženku, pa onda sve ostalo... wink

Poslije ovoga što je LaSextorico rekao, za muške, sve je rečeno, tako da se mi sada možemo zezati, a vi žemske nastavite pametovati..
lollollol
rum_punch(manki)live.com
zaista imam prave prijateljice... koje ne gledam kao seksualne objekte...

to jest ne gajim iluzije da bi nesto moglo da bude...
priznajem da sa najboljom drugaricom, jos iz skolskih dana, kad smo bili mladji i ludji, kad bi se napili, da bi malo spale maske, ali to je bio period kad mi je svaka bila dobra, ako mi nije krvno rodstvo...

...ali imam zaista par drugarica, s kojima imam taj vrhunski platonski odnos... oslonac su mi, i ja njima... kad imaju problem pre se meni obrate nego decku... ali nikad ih nisam ni zamislio sa sobom u krevetu, ili u strasnom zagrljaju, iako sam ih video u najrazlicitijim izdanjima, sto psiholoski, sto fizicki(ili ti vizuelno)...

... a tacno je to da sam i svojim devojkama uvek sjajan drug...
...ljubav je za mene izmedju ostalog drugarstvo, ali nije svako drugarstvo za ljubav i strast...
Mnogo gresis, mi pored pametovanja se i zezamo i uvek smo za to. wink Da nema pametovanja ne bi moglo da bude ni zezanja. Sve smuckano pa i ukusnije. lolTongue

Ovo je odgovor za RumPunchBL. Opet kasnim oops
Razlika izmedju ljubavi i prijateljstva je u vrsti ljubavi.

Naravno da muskarac i zena mogu biti prijatelji. Dokazano, bar u mom slucaju.
Poslije ovoga što je LaSextorico rekao, za muške, sve je rečeno, tako da se mi sada možemo zezati, a vi žemske nastavite pametovati..

Ako si mislio da nas isprovocirash, necesh uspeti- znash!!! Tongue 8)

Mi pored toga shto smo pametne, smo lepe i sharmantne, duhovite, ljubazne, druzzeljubive, sposobne, dominantne wink , i svashta josh neshto... Nemoj se sa nama kaciti... 8) TongueTongue

Posle ce ti Forum biti pust... wink :D
zaista imam prave prijateljice... koje ne gledam kao seksualne objekte...

to jest ne gajim iluzije da bi nesto moglo da bude...
priznajem da sa najboljom drugaricom, jos iz skolskih dana, kad smo bili mladji i ludji, kad bi se napili, da bi malo spale maske, ali to je bio period kad mi je svaka bila dobra, ako mi nije krvno rodstvo...

...ali imam zaista par drugarica, s kojima imam taj vrhunski platonski odnos... oslonac su mi, i ja njima... kad imaju problem pre se meni obrate nego decku... ali nikad ih nisam ni zamislio sa sobom u krevetu, ili u strasnom zagrljaju, iako sam ih video u najrazlicitijim izdanjima, sto psiholoski, sto fizicki(ili ti vizuelno)...

... a tacno je to da sam i svojim devojkama uvek sjajan drug...
...ljubav je za mene izmedju ostalog drugarstvo, ali nije svako drugarstvo za ljubav i strast...

el to znači da neprijateljice gledaš kao seksualne objekte?...................Smile))

Mi pored toga shto smo pametne, smo lepe i sharmantne, duhovite, ljubazne, druzzeljubive, sposobne, dominantne wink , i svashta josh neshto... Nemoj se sa nama kaciti... 8) TongueTongue

evo ja necu da se kacim s vama... nego cu da ti ponudim prijateljstvo... da proverimo tu teoriju koju i ti i ja podrzavamo...

onako experiment za dobrobit buducih generacija...

...sve vas volim, pametnice moje šarmantne, da sam vas uspio bocnuti, jesam, pa kako ćemo se miriti ako se nekad ne posvađamo? lollollol

...trenutak istine...LaSextorico je dao, po meni, tako sveobuhvatan i jasan odgovor, da stvarno mislim da bi sve što bi neki muški na to rekao bilo presipanje iz šupljeg u prazno, ili bi, po mom mišljenju, bilo nevaljano...moje javljanje je u stvari bila pohvala LaSextoricu, svaka mu čast, mislim da se bolje ne može!
lollollol
rum_punch(manki)live.com
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 2:29 pm.