Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Pribegavate li često ovom metodu zaštite i koji je razlog tako nečemu?...

Šta tačno osećate kada nečije ime ukucate u polje predviđeno za to?...Da li pomislite "e sad ću da ti je*em mamu" ili "ala sam te za*ebao/la sada"...

Koji je smisao blokirati nekom mogućnost da vam pošalje privatnu poruku dok se u isto vreme na javnom delu kačite na gotovo svaki post osobe kojoj ste blokadu stavili?...
em ne dobijam poruke, em još da Jih blokiram............................Smile))
Ja svoje samo letimicno pogledam, da li ima nekog poznatog...

Nikoga do sada nisam blokirala, nisam imala potrebe... Smile

Bela, ako sam dobro razumela neko te je blokirao a onda se kaci na tvoje postove?

Nisam ni znala da ta opcija ovde postoji... lol
Draga Amelija,nije me niko blokirao,ja jesam mnoge wink
kako nisi znala

odmah ispo blok stoji kač.........................Smile))
Nikada nikoga nisam blokirala na PP. Nemam razloga za to. Kada dobijem neumesne i vulgarne poruke jednostavno ne odgovorim na iste. Niko me nije maltretirao svojim porukama.
Taman htedoh da odgovorim kad se zbunih, elem i ja ne kapiram, ako blokiras nekoga kako on moze da se kaci na tvoje postove ili sam nesto pobrkala...elem neke sam clanove ovog cenjenog sajta blokirala jer su pisali neopisive nepismene prostote i gluposti, pritom ne mislim na ovo nase glupiranje koje je simpaticno vec na glupiranje koje je uvredljivo, posto niko ne zasluzuje da ja nervirajuci se zbog njega zamaram svoju lepu glavicu, lepo ga blokiram tj stavim na ignore. Desava se da se pojavi isti taj pod drugim nickom, ali vuk dlaku menja a cud nikako, te prepoznam i opet na ignore, srecom se umore pa prvi odustanu winklol Jo5 sam ozbiljna kuJ li mi je danaske !? rollwinklollollol
VoćkoCico, zar misliš da je pristojno ne odgovarati na poruke?........................Smile))
. . . Koji je smisao blokirati nekom mogućnost da vam pošalje privatnu poruku dok se u isto vreme na javnom delu kačite na gotovo svaki post osobe kojoj ste blokadu stavili?...

Jedan od mogućih smislova bi glasio: "Zbunjen(a) sam . . . imal' neko lood. rolllol
...ebi ga, ja se ovdi kačim sa svakim živim, ne bi l' bilo kakvu poruku na private dobio, pa da mi i mamu ebe, ako nish drugo, al' džaba, inbox prazan,... jedino mi se adminka obratila s obavještenjem o jeftinijem broju...pa sam se malo zaljubio u nju... oopsoops
rum_punch(manki)live.com
Nisam još primjenio tu metodu...nemam potrebe
Nikada jos nikoga nisam blokirala. Pravo da vam kazem, ne znam ni kako funkcionise. Nije mi se jos nikada desilo da me neko toliko opterecuje i smara porukama da ga treba blokirati. Poruke koje su od ljudi koje ne znam ni ne otvaram, samo brisem tako da ne znam ni sta pisu...
em ne dobijam poruke, em još da Jih blokiram............................Smile))

Lazovcino... lol
Sva vremena su GMT +1. Trenutno vreme je 6:23 am.