Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Uvatile me kandze svakodnevnice ... svaki dan isti.
Ustajem radim... i kad ne radim, poso takav da ispade da sam dezurna. Auu ne mogu vise...
Spavam , radi,,jedem,spavam smorila sam se.... Jel i kod vas isto ?
Ja sam mislila da se samo meni to desava.... cry
E, moja draga ..... nisht` novo.........sve isto i josh bih imala dodati, al` otom-potom wink ... Zato, ne brini da si jedina sa takvim "problemima" Smilewink
A šta se tu može pomoći?
Jedino da menjaš sitnice svakodnevice.
Počni od npr. kad ustaješ ujutro promeni nogu. Pa kuvaj kafu levom rukom, počni da se okrećeš na ulici za dobrim tipovima....
E Vranjanka, zahvatilo te bash, hmm? Krajnje je vreme da se navuchesh na heroin.
ovo za tipove ti i ne zvuci lose ... jos kad bi nasla vremena...pa odmorna da seckam i smeknem nekog... ih
E Vranjanka, zahvatilo te bash, hmm? Krajnje je vreme da se navuchesh na heroin.

Ova ti je dobra! roll
Al nije baš najpametnija!

Ova ti je dobra! roll

mozda je i dobra ideja allll kad ja ne znam kako se to koristi...jel se smrce ili pusi..... roll
ovo za tipove ti i ne zvuci lose ... jos kad bi nasla vremena...pa odmorna da seckam i smeknem nekog... ih

Ti sama sebi kreiraš vreme! Otarasi se nečeg (neke loše navike) i pojaviće se prostor! wink

Ova ti je dobra! roll

Ne znash me ti, ali ona me zna i zna shta sam htela. Da je malo odobrovoljim...nishta ozbiljno.Ne brini. wink
Ne brinem! samo sam malo alergičan na (mrsko mi i napisati) drogu.
Uf a crna reka ... jeste pa da napravim jos goru stvar...posle jos i da me tuku. Neka fala nije vranjanka budala...
Mi prvo stvaramo navike, zatim postajemo robovi istih rollrollroll
Nazalost svima koji smo zaposleni je jedini problem kako naci vremena za sebe? A i kad ga nadjemo smo u dilemi kako ga sto kvalitetnije iskoristiti? rollroll
A onda se opredelimo za najgoru mogucu varijentu, ostavimo sve na tome da cekamo da nam se nesto desi kako bi smo izasli iz kolotecine, samo fali dobra organizacija, ja je za sad nemam roll
Nemam sliku, al licim na tatu...Smile
Mi prvo stvaramo navike, zatim postajemo robovi istih rollrollroll
Nazalost svima koji smo zaposleni je jedini problem kako naci vremena za sebe? A i kad ga nadjemo smo u dilemi kako ga sto kvalitetnije iskoristiti? rollroll
A onda se opredelimo za najgoru mogucu varijentu, ostavimo sve na tome da cekamo da nam se nesto desi kako bi smo izasli iz kolotecine, samo fali dobra organizacija, ja je za sad nemam roll

Slazem se ... ma pre po sata mi doslo da vristim od muke... definitivno moram da menjem ne nesto nego svasta
Slazem se ... ma pre po sata mi doslo da vristim od muke... definitivno moram da menjem ne nesto nego svasta

Draga, Ja Tebe shvatih ozbiljno, pa tako Ti htedoh dati ozbiljan odgovor na tvoju temu....inache...hmm... Tonguewink
lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:33 am.