Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

evo i od mene nesto...dosla sam na ideju da napravim ovu temu zato jer mi se svidja ideja recimo da se nadje ekipa sa upoznavanja.net i recimo svi skupa organiziramo party Tongue hehehe a ujedno i zelje radi da znam ko ce kamo... TongueWink kusse
evo i od mene nesto...dosla sam na ideju da napravim ovu temu zato jer mi se svidja ideja recimo da se nadje ekipa sa upoznavanja.net i recimo svi skupa organiziramo party Tongue hehehe a ujedno i zelje radi da znam ko ce kamo... TongueWink kusse

...mila, nova si, možda bi trebalo da malo više vremena posvetiš forumu, čisto da malo se bolje upoznaš s kim ćeš na ljetovanje wink
lollol
rum_punch(manki)live.com
Kamo ce te na more?!

Ja bih na More u Novi Sad lollollolwink
Kamo ce te na more?!

lollollol ........znam Te nestashko... na shta si mislio Smilewink

A, dal`se ne bi udav(A)io u MOREtu u NS TongueTongueTongue

...mila, nova si, možda bi trebalo da malo više vremena posvetiš forumu, čisto da malo se bolje upoznaš s kim ćeš na ljetovanje wink
lollol

mila....heh...zar to mislis?? sumnjas u mene.... Smile))
hehehe,sreco,zato ces mi ti kao iskusna,sa iskustvom na forumima i opcenito ovom sajtu,moci predloziti nekoga Smile))
Daće Bog, na CG primorje u more!! Ronjenje, Ribolov, kernje, murine, sargovi, škrpuni, hobotnice...., a uveče roštilj! winklol
...u tome i jeste stvar što ne znam koga da ti predložim...možda zato što sam totalno neiskusan...kad malo bolje razmislim, uopšte ne sumnjam u tebe...mlada si, kako god da bude biće to novo i nezaboravno iskustvo!
lollollol
rum_punch(manki)live.com
...u tome i jeste stvar što ne znam koga da ti predložim...možda zato što sam totalno neiskusan...kad malo bolje razmislim, uopšte ne sumnjam u tebe...mlada si, kako god da bude biće to novo i nezaboravno iskustvo!
lollollol

eto vidis...prema tome...''zacepi gubicu,nije vrijedna zanata...''
ja kad bolje razmislim,sigurna sam da bi cak i BAS ti bio u mom drustvu Smile)))
ja bi ti voljela to priustit Wink))

ja kad bolje razmislim,sigurna sam da bi cak i BAS ti bio u mom drustvu Smile)))

...nemoj se potcjenjivati, u tvom drushtvu bi svako mushko voljelo biti...i pokrivati te da ne izgoriš na plazhi!
lollollolwink
rum_punch(manki)live.com
Kamo ce te na more?!

E sad znam i ja... lollollol
Kamo ce te na more?!

]E sad znam i ja... lollollol

lollollol `еl znash ... Smilewink

lollollol

lollollol `еl znash ... Smilewink

lollollol

Osobo, opet chatujesh, 'aje živa bila u pričaonicu ili psihoterapeutu, nemoj ni slučajno na more, udaviće te neko takvu!
shockshockshock
rum_punch(manki)live.com
Cim me neka pozove u goste, ili da joj pravim drustvo, ozbiljno cu razmotriti takav predlog, u skladu sa svojim mogunostima. A do tada, ribarac mi ne gine Smile
Cim me neka pozove u goste, ili da joj pravim drustvo, ozbiljno cu razmotriti takav predlog, u skladu sa svojim mogunostima. A do tada, ribarac mi ne gine Smile

...pozovi ti neku na more, pa će ona tebi praviti društvo, a i poslije će te zivkati, ništa se ne brini, ljetne šeme znaju biti zeznute!
lollollol
rum_punch(manki)live.com

...nemoj se potcjenjivati, u tvom drushtvu bi svako mushko voljelo biti...i pokrivati te da ne izgoriš na plazhi!
lollollolwink

mislis da bi??? ili su to samo neke od tvojih zelja?? Wink))
oopsoopsTonguelollol :o shock :D twistedtwistedtwistedtwistedwink
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 12:43 am.