Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Jos nam ovakvo mesto fali na forumu!

Mesto gde mozete reci sta ,koga i zasto mrzite. Podelite svoju mrznju sa ostalim forumasima i bice vam 100% lakse.

Sadrzaj je zabranjen za decu ispod 18 god.
I ja mrzim kad s*** te po ostalim temam... Evo vam mesto pa S*** te ovde
Hehehehe......... looda siiiiiiiiiiiiiiiiii ... Smilewink ... al`dzaba ti to...kada su neki "neprevazidjeni"... ne ebu "oni" shta i gde pishu :x evil
lollollol
mrzim sto me dragi ceka u krevetu a do sex-a mi nije...
Od jednom me briga... meni 100% lakse... a on nek se registuje pa nek vam kaze...pa mozda i njemu bude lakse.

Meni jest` аl` imam ono mesechno :x :?
lollollol
Mrzim kad zena pije pivo.....

lollollol
Ne iritiraj me da otvaram sobu za ono sto volite...NIKI reci sta mrzis....
Hehehehe......... looda siiiiiiiiiiiiiiiiii ... Smilewink ... al`dzaba ti to...kada su neki "neprevazidjeni"... ne ebu "oni" shta i gde pishu :x evil
lollollol

....hahahahahaha, čitaš li ti što napišeš uopšte? Pričaonica je u drugom dijelu sajta evilevil

...što se tiče mržnje, ovdje su svi sa "pozitivnom energijom" i mržnja im na pada na pamet, tako da ovdje možeš očekivati najviše komentara kao što je gornji...
lollollol
rum_punch(manki)live.com
Još malo o mržnji:

lollollol

shockshockshock
rum_punch(manki)live.com
Ja svasta mrzim...bojim se da se ne zalunfam... inace cu ostati citavu noc ovde.
Mrzim, (konkretno na forumu), kada me budale konstantno prate iz teme u temu, nadovezuju se na moje postove , pishu razne nebuloze i ako su IGNORE s moje strane :x

Al` to ne pomaze...budale se dokazuju........ :? :x
Mrzim, (konkretno na forumu), kada me budale konstantno prate iz teme u temu, nadovezuju se na moje postove , pishu razne nebuloze i ako su IGNORE s moje strane :x

Al` to ne pomaze...budale se dokazuju........ :? :x

...vidiš da djeluje....konačno nešto na temu!!!

...ja mrzim što ovo radim, ali šta ću kad neće niko drugi, a loojka upropašćuje forum :? :? :?
rum_punch(manki)live.com
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 3:45 am.