Registracija
Upoznavanje.net vam pomaže da se povežete sa drugim ljudima iz vašeg života.

Kuda to idemo i kojim putem,zene i muskarci,devojke i momci,kuda nas vodi ovaj put,gde na oznakama pored tog puta dajemo toliko bitnosti onom unutrasnjem,a ustvari sta mislimo to ne govorimo,ipak lazemo sami sebe,a kakvo je vase misljenje o toj stvari,ali pre odgovora dobro preispitajte koliko puta ste ponovili da vam nije bitan izgled,status,novac,vec.............
nije vazno odakle sam
sve dok znades kuda putujem
deralo me sedam mora
gorka kora ljute nevolje
to sto brodi ne mogu da prevale
covjek umije
meni se duso od tebe ne rastaje

tamo gdje se vali lome
ostavljaju prostor otvoren
ispada se vrlo lako
no se zato tesko uspinje
moj se napor odbija od stijene
hridi kamene
meni se duso od tebe ne rastaje
Kuda to idemo i kojim putem,zene i muskarci,devojke i momci,kuda nas vodi ovaj put,gde na oznakama pored tog puta dajemo toliko bitnosti onom unutrasnjem,a ustvari sta mislimo to ne govorimo,ipak lazemo sami sebe,a kakvo je vase misljenje o toj stvari,ali pre odgovora dobro preispitajte koliko puta ste ponovili da vam nije bitan izgled,status,novac,vec.............

ljubav, razumevanje...nije mi bitan izgled.. nije mi bitan novac, ni status ni moc, bitno je da me voli onoliko koliko ja volim njega, da se razumemo, slazemo, dogovaramo, pricamo, smejemo, uzivamo, i da znamo i da cutimo zajedno... sve ostalo dodje... novac se trosi, dosadi, moc se gubi, padaju vlasti, izgled..svi starimo... a vazno je na tom putu imati nekoga ko te drzi za ruku i prolazi s tobom sve i lepo i ruzno u zivotu...
- For God´s sake, Effie, why can´t you be like other girls?!
-Because the world is overcrowded with other girls Smile

pre nego sto me iskometarises, potrudi se da si jebeno savrsen/a

Prijatelju, mozda ti lazes samog seba, al' ja bogUmi lazem samo druge... lollol
Salim se, naravno.
Mislim, da sam vec dovoljno zrela, da znam sta zelim u zivotu. Lepa fasada i mnogo para nisu garancija za srecu, razumevanje i postovanje.
Pitanje koje treba, da postavimo sebi je, da li su nam novac i status bitni zbog nas samih ili da se "dokazujemo" pred drugima?
Poznajem bracni par koji ima mnogo love, on poseduje avion, ima svoj biznis, pravi je yapi... ali oboje zive svako "svoj" zivot, a parovi, koji vode sasvim prosecan, normalan zivot, mnogo vise se postuju i provode vreme zajedno.
Znaci, pitanje je samo, sta ti je zaista bitno, mnogo para i prazan krevet, partner, kojega nikada nema ili normalan zivot i postovanje. Wink
Ne mogu da smislim zhensku osobu , koja sudi mushkarca po vanjskom
izgledu... Nije da se branim , i ovak imam kompleks nizhe vrednosti... Iskreno , (sad ce Zlica da reaguje....) , posedujem samo unutrashnje kvalitete... A ako to neko ne ceni.... SHTA CE MI SUPER SEXY ZHENSKA ,
KADA U DRUSHTVU NE ZNA DA BEKNE ....
E pa, poznajem sjajne ljude koji su veoma privlacni i uz to pametni, elokventni, obrazovani. Dobro zaradjuju lepo zive, imaju porodice u kojima deca rastu sa puno ljubavi u toplom okruzenju.

S druge strane ima ljudi kojima nista ne polazi od ruke, lose izgledaju, nikada nece resiti osnovne finansijske probleme. Brakovi im se raspadaju, deca odrastaju u nezdravoj sredini...

Dakle, sve kombinacije postoje u ovom nasem svetu, pravila jednostavno nema. roll

Ne moze se reci da, ako je neko zaradio puno para da se to odrazava negativno na njegovu vezu, porodicu, zdravlje. Ili ako je zenska veoma privlacna, da nema sta da kaze. Kako tu mozete da se prevarite lolwink
Sjedim u sobi prepunoj dima
ti si moj rode tamo daleko
u malom mjestu na sred Balkana
zeljno me ceka neko

Nemoj sine otac te moli
nemoj svoj zivot tudjini dati
prokleti novac krivac je sine
sto moja dusa za tobom pati

Ovdje su noci previse duge
za mene svicu sumorna jutra
zivot se meni lagano rusi
za tvoje sine bolje sutra
zivot se meni polako rusi
za tvoje sine bolje sutra

Ostadoh zeljan tebe i drage
rodbine nase brace, sestara
ostadoh zeljan rodnoga kraja
i svega sto nam srecu stvara
Uh,ne znam sta reci,koliko vidim iz navedenih misljenja,svako poznaje dosta ljudi,naravno posmatrac sa strane moze mnogo bolje da uoci mnoge stvari nego sami ljudi koji su ucesnici pomenute teme,kao u partiji saha,no sam pocetak ove teme je osmisljen da bi se nadogradilo misljenje koje smo svi mi bez razlike u jednom trenutku svog zivota favorizovali i pridavali mu osnovne i maksimalne vrednosti,no da li uvek i sta kad se suocimo sa realnoscu zivota,jer eto mene na primer ta surova realnost zivota koja se preplice sa svim dogadjajima u mom zivotu,kao i u svakom drugom,cini mi se da vodi ka nekoj otupelosti i navici,ili se varam ili mi se dogadja isto sto i mnogima,a ako je tako nije ni cudo sto mnogi zive zajedno a vode odvojene zivote i ostale varijante i izvedbe kao nekog zajednickog zivota,ne znam ali kao da svima fali po neka iskra koja ne da bi trebalo da vrati,taj neki zar koji je postojao u pocetku,vec da stalno bude tu ne bi li se opet izgubili u realnost,da definitivno je ne ponekad vec u vecini vremena potrebno ziveti van realnost,u toj svojoj masti,a mozda i gresim.a mozda i ne.
boga mi, ovu recenicu sam citao u jednom dahu!
:?
Postoji jedna, malo morbidna ali vrrrlo poucna, igra koja je za mnoge na zalost realnost, ne samo igra(za tesko obolele). Potrebno je zamisliti da, puj puj puj sto kazu babe, da vas ne ureknem! winklol imate jos recimo tri meseca zivota pred sobom i ni minut vise. Sta je to sto cete uraditi da bi ste na kraju, kada podvucete crtu, bili zadovoljni ucinjenim i sobom kao osobom a sto da ne i sopstvenim zivotom, ne bitno je koliko godina imate?....Ne verujem da su vam u tom slucaju bitne materijalne stvari vec vise recimo, reci osobama koje volis da ih volis( roditeljima na primer), oprostiti prijateljima gluposti zbog kojih se sa nekima ne cujete godinama, provoditi puuuunoooo kvalitetnog vremena sa porodicom, decom, muzem, prijateljima, ne nervirati se zbog stvari na koje ne mozete uticati da se promene, smejace se mnogi, ali svakog dana uciniti barem jedno dobro delo, pomoci nepoznatoj osobi, ili nesto od opsteg dobra...Ne vredjati, prihvatati svakog takvim kakav jeste, razlicit, biti nasmejan i ljubazan....Ala sam ozbiljna danas, ne znam sta mi je, mora da sam malo shenula od pakovanja winklollollollol
Sto bi rekli, "Se-La-Vi, Mona Mi"
Ubodoste me u jezik koji ne govorim, sunce vam zarko! lollollol
Sva vremena su GMT +2. Trenutno vreme je 6:05 am.